کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

آغاز ثبت نام در آزمون های پژوهشگاه منحل شده شاخص پژوه

به گزارش کنفرانس آلرت، سازمان سنجش برای دانشجویان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه آزمون اختصاصی برگزار می کند.

ثبت‌نام در این آزمون ها با توجه به نکات اعلام شده منحصراً به ‌صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز چهارشنبه ۸ شهریور آغاز و در روز یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۶ پایان می پذیرد.

کسانی می توانند در آزمون شرکت کنند که مستندات کافی و قانونی خود را در  مهلت اعلام شده قبلی برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (چه بطور مستقیم و چه از طریق دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی) ارسال کرده باشند و فهرست اسامی آنان از طریق معاونت آموزشی وزارت علوم برای سازمان سنجش تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۶ ارسال شده باشد.

داوطلب متقاضی شرکت در آزمون باید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی را در مهلت مقرر تکمیل کنند. 

با توجه به اینکه امکان ورود به قسمت تکمیل تقاضانامه منحصراً با کدملی داوطلبان امکان پذیر است لازم است داوطلبان در درج کدملی خود دقت فراوانی داشته باشند.

آن دسته از داوطلبانی که با درج کدملی خود امکان ورود به قسمت تقاضانامه را ندارند به دلیل ارائه اطلاعات ناقص لازم است در محدوده ثبت نام (به جز ایام تعطیل ) در ساعات اداری با شماره تلفن ۸۲۲۳۳۹۰۲ و یا ۸۲۲۳۳۹۰۳ برای رفع مشکل تماس بگیرند.

داوطلب متقاضی شرکت در آزمون باید فایل عکس اسکن شده را مطابق مشخصات اعلام شده برای ارسال از طریق برنامه ثبت‌نام اینترنتی آماده کنند.

مدت ثبت‌نام به‌هیچ‌وجه تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل نزد خود نگهداری کنند. به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

باتوجه به اینکه این آزمون به هیچ وجه تکرار نخواهد شد لذا چنانچه داوطلبی قبلاً اطلاعات لازم را ارائه نکرده است و یا در ردیف متقاضیان است و در این آزمون ثبت نام کرده و لاکن در آزمون ۲۴ شهریور ماه ۹۶ شرکت نکند به هیچوجه نسبت به تعیین وضعیت وی اقدام نخواهد شد.

آزمون در رشته‌های و براساس مواد امتحانی اعلام شده به تفکیک مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در روز جمعه ۲۴ شهریور ماه ۹۶ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

  رشته های دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته پژوهشگاه منحل شده شاخص پژوه شامل ۱۱۰۲ مجموعه علوم جغرافیایی، ۱۱۵۷ مدیریت بحران، ۱۲۵۹ مهندسی صنایع، ۱۲۶۲ مهندسی در سوانح طبیعی، ۱۲۶۴ مجموعه مهندسی عمران، ۱۲۹۳ مهندسی شیمی بهداشت، ایمنی و محیط زیست است.

رشته های دوره دکتری پژوهشگاه منحل شده شاخص پژوه شامل ۲۱۰۴ جغرافیا و برنامه ریزی شهری، ۲۱۰۶ ژئومورفولوژی، ۲۱۰۷ آب و هواشناسی، ۲۱۶۵ آینده پژوهی، ۲۱۶۶ مدیریت، ۲۱۶۹ کارآفرینی، ۲۱۸۱ سلامت، ۲۱۸۲ بحران، ۲۳۰۷ مهندسی عمران گرایش سازه، ۲۳۰۸ مهندسی عمران گرایش زلزله است

تاریخ انتشار : 1396/06/07
تعداد بازدید : 667 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک