کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

ثبت‌نام اینترنتی نیمسال اول دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از 12 شهریور

به گزارش کنفرانس آلرت، دکتر مجید سلامی اظهار کرد: «انتخاب واحد اینترنتی دانشجویان از تاریخ دوازدهم شهریور 96 آغاز و تا بیست و دوم این ماه ادامه خواهد داشت«.

وی آغاز کلاس‌ها را از بیست و پنجم شهریور اعلام و اظهار کرد: «دانشجویان می‌توانند برای حذف و اضافه دروس خود از تاریخ 10 لغایت 13 مهر 96 اقدام کنند«.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با بیان اینکه دانشجویان باید در مهلت مقرر نسبت به امور آموزشی خود اقدام کنند افزود: «ترم تحصیلی 97-96 این دانشگاه در تاریخ 14 دی‌ 96 به پایان خواهد رسید و امتحانات پایان‌ترم هم از تاریخ 16 دی آغاز و تا 1 بهمن 96 ادامه خواهد یافت«.

سلامی تذکراتی نیز به دانشجویان داد و گفت: «هر دانشجو موظف است شخصا برای انتخاب واحد اینترنتی در تاریخ‌های یادشده اقدام کند و مسئولیت رعایت پیش‌نیاز دروس و سقف واحد مجاز با خود او است«.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بابیان اینکه دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس www.iau-shahrood.ac.ir و یا تلگرام دانشگاه به آدرس PRiaushahrood@ از جزئیات زمان‌بندی ترم جدید آگاه شوند اظهار کرد: «پس از انقضای مهلت ثبت‌نام، انتخاب واحد به‌هیچ‌وجه انجام نخواهد شد و از دانشجویان تقاضا داریم در مهلت‌های مقرر نسبت به امور آموزشی خود اقدام کنند«.

تاریخ انتشار : 1396/06/04
تعداد بازدید : 232 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
سامانه مدیریت همایش های آرمان
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک