کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

گام علوم پزشکی آزاد برای تربیت تخصص ها و فلوشیب های پزشکی/پذیرش PHD دکترای پرستاری در سال تحصیلی جدید

سیدعلی ابطحی معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار کنفرانس آلرت؛ با بیان اینکه علوم پزشکی آزاد در ۴ سال گذشته توانسته رشد خوبی داشته باشد، گفت: علوم پزشکی آزاد توانسته از وضعیت تربیت دکترای حرفه ای خارج شود و امسال برای نخستین بارتربیت رزیدنت داخلی را شاهد بودیم.

وی افزود: علوم پزشکی آزاد به سمت تربیت رشته های تخصصی و فلوشیب پزشکی گام برداشته و در سال تحصیلی جدید اولین دوره PHD دکترای پرستاری و بافت را جذب می کنیم همچنین در ۸ شهرستان تربیت PHD رشته خدمات بهداشتی درمانی را به حوزه علوم پزشکی دادند و رشته های بسیار زیادی در حوزه تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی در دانشگاه پذیرش دانشجو خواهند داشت.

ابطحی عنوان کرد: با تاکید دکتر ولایتی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلای تربیت رشته های تخصصی و فلوشیپ پزشکی در دستور کار قرار گرفته و برنامه ریزی های لازم برای رسیدن به این هدف به سرعت در حال انجام شدن است. معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در سال تحصیلی جدید گفت: سه دانشکده علوم دارویی، دندانپزشکی و پزشکی تجمیع شده و در قالبدانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران به فعالیت خود ادامه می دهند و به دنبال ایجاد تشکیلات و اجرایی شدن آن با استقلال بیشتری می‌توانیم در توسعه آموزش پزشکی گام برداریم و تخصص ها و PHD جدیدی را جذب کنیم.

تاریخ انتشار : 1396/05/11
تعداد بازدید : 645 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک