کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

سرپرست مرکز آموزشی سردرود معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در جلسه معارفه سرپرست مرکز آموزشی سردرود با توجه به پتانسیل فرهنگ و هنر در شهر سردرود، راه‌اندازی دانشکده هنر در این دانشگاه را امری ضروری دانست و گفت: «سردرود در سال‌های متمادی در عرصه فرهنگ و هنر چهره بارزی داشته و به‌ عنوان پایتخت تابلو فرش جهان نیز معرفی شده است. در سال پیش رو مسئولان دانشگاه می‌توانند با تکیه به این مهم، پیشرفت‌های قابل توجهی در امر هنر اسلامی به بار آورند.»

دکتر سیدجواد انگجی افزود: «مهمترین دغدغه مسئولان دانشگاه باید در اولین مرحله اشاعه فرهنگ غنی اسلامی در بین استادان و دانشجویان مجموعه باشد.»

وی ادامه داد: «سرمایه اصلی هر نظام، افرادی با نبوغ خوب و تحصیلات عالیه است و قطعاً سرمایه‌هایی مانند منابع طبیعی تا چند دهه آینده به پایان می‌رسد. به همین خاطر باید بر روی کشف استعدادها و به کارگیری آنها در امور مختلف جامعه از اکنون سرمایه گذاری کنیم.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با توجه به چهره شاخص علمی و پژوهشی رئیس جدید خواستار آن شد تا مثل واحدهای همجوار که در رشته های علمی نظیر ربوکاپ، دانش بنیان و ... فعالیت های جدی خود را با شناسایی دانشجویان مستعد و خلاق آغاز کنند.

در ادامه این نشست دکتر اقدم شهریار رئیس جدید مرکز آموزشی سردرود خواهان حمایت مسئولان شهری و استانی درباره احداث مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سردرود شد.

تاریخ انتشار : 1396/01/30
تعداد بازدید : 293 بازدید
رویدادهای پیش رو
پایگاه خبری آزمون دکتری
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک