کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

بازدید هیأت ارزشیابی پرستاری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، هیأت ارزشیابی رشته پرستاری از فضاهای آموزشی، پژوهشی، کتابخانه دیجیتال، امکانات آزمایشگاهی و تجهیزاتی رشته پرستاری بازدید کرده و در جلسات جداگانه‌­ای با هیأت رئیسه واحد، اعضای هیأت علمی و نمایندگان دانشجویان رشته پرستاری درباره وضعیت رشته پرستاری این واحد به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

هیأت ارزشیابی رشته پرستاری، آزمایشگاه‌ها، امکانات و زیرساخت‌های واحد بناب را بسیار مناسب و کافی دانسته و تخصیص دانشکده مجزا و کتابخانه مجزا برای رشته­‌های پرستاری و مامایی و تلاش‌­های انجام شده در راستای جذب هیأت علمی برای این رشته‌­ها و فعالیت‌­های مثبت انجام شده در این زمینه را از نقاط قوت این واحد دانشگاهی عنوان و از رئیس جدید این واحد که در چهار ماه اخیر اقدامات بسیار ارزنده‌­ای را در راستای رفع کمبودها و نواقص رشته­‌های علوم پزشکی انجام داده‌­اند، قدردانی کرد.

این هیأت با تأکید بر وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالای واحد بناب، جذب اعضای هیأت علمی جدید و استفاده موثر از بیمارستان­‌های شهرستان بناب را خواستار شد.

رئیس واحد بناب نیز با تأکید بر توسعه رشته‌­های علوم پزشکی، حضور هیأت ارزشیابی را در ارتقای این رشته‌­ها موثر دانسته و از حضور این هیأت در این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

دکتر سیدعبدالله حجتی افزود: «از هیچ کوشش و هزینه­کردی در تأمین امکانات مورد نیاز و رفع نواقص موجود در این رشته­‌ها دریغ نکرده‌­ایم و با تصویب اولیه چند رشته دیگر علوم پزشکی، در آینده­ای نزدیک شاهد رشد و ارتقای قابل توجه این رشته­‌ها در واحد بناب خواهیم بود.»

تاریخ انتشار : 1396/01/30
تعداد بازدید : 455 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک