کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

تجلیل از برگزیدگان «استارت‌آپ» با محوریت گجت‌های الکترونیکی در واحد علی‌آبادکتول
تجلیل از برگزیدگان «استارت‌آپ» با محوریت گجت‌های الکترونیکی در واحد علی‌آبادکتول

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این رویداد که سه‌روزه 70 نفر از دانشجویان و دانش آموزان با ارائه 28 ایده در رویداد حضور داشتند که با ورود به کارگاه بوم کسب و کار، طراحی گرافیک و تجربه کاربری شده، در طول دوره با کمک مربیان فنی ( IT ، الکترونیک و ابزار دقیق) و مربیان کسب و کار و گرافیک در قالب 10 تیم به رقابت پرداختند.

در پایان سه روز تلاش و رقابت ایده امداد جاده ای به عنوان تیم برتر، ایده گجت کاهش درد میگرن به عنوان تیم دوم و موضوع اپلیکیشن کمک دریافتن پارکینگ برنده سوم شناخته شدند.

دو تیم برتر مجوز حضور در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول را کسب کردند تا با کمک این مرکز ایده خود را به مرز تجاری شدن برسانند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول در پایان جلسه با اشاره به فعالیت ایده پردازان در سه روز برگزاری استارت آپ در این مرکز آموزش عالی بیان کرد: این رویداد حاصل تلاش پارک علم و فناوری، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان گلستان بود که با هدف تجاری‌سازی ایده‌های خام با محوریت گجت‌های الکترونیکی و اپلیکیشن‌های کاربردی برگزار شد.

دکتر روح اله سمیعی با بیان استعدادها و ظرفیت های بالقوه موجود در دانشگاه ها، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول در راستای تعهدی که به توسعه استان و شهرستان دارد، نقش آفرینی خود در راستای رسیدن به این هدف را وظیفه می داند و تلاش می کند فعالیت های اثرگذار خود را متناسب با نیازهای استان و شهرستان برنامه ریزی کند.

در پایان به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا شد.

تاریخ انتشار : 1395/12/22
تعداد بازدید : 265 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
شبکه مترجمین
رویدادهای پیش رو
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک