کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

رویداد تجاری سازی پله
رویداد تجاری سازی پله

برای اولین بار در ایران رویدادی برای  سرمایه گذاری روی استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی و محصولات و اختراعات خلاقانه.

بسیاری از استارت آپ ها ، محصولات نو آورانه، اختراعات، کسب کار های جدید و غیره که ساخته ذهن خلاق جوانان ایرانی هستند، در حال حاضر برای رشد سریع و تجاری سازی نیاز به هدایت و سرمایه گذاری دارند.

رویداد پله محلی است که شما می توانید ایده ها و محصولات خود را در زمینه های مختلف کسب و کار اینترنتی ، اپلیکیشن ، بازی های رایانه ای، موبایل، دستگاه های الکترونیکی ، کشاورزی ، مکانیک ، پزشکی و غیره درمقابل جمع کثیری از سرمایه گذاران ارائه دهید و سرمایه لازم جهت توسعه و تجاری سازی را دریافت نمایید.

پس از ثبت نام اولیه شما در وب سایت رویداد www.pelleh.co  استارت آپ یا محصول شما در صورت نزدیک بودن به استاندارد های لازم توسط داوران تایید اولیه خواهد شد و سپس در پنل کاربری شما زمان مصاحبه حضوری به شما اعلام خواهد شد که البته، متصدیان مربوطه نیز جهت راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

در صورتی که پس از مصاحبه ، کارشناسان تیم برگزاری ایده و محصول شما را تایید کنند، شما به مرحله تایید نهایی خواهید رفت ،که در روز ٢٦ و ٢٧ مرداد با منتورها و مربیان، و اتاق فکر رویداد پله ، شما را در آماده سازی بیزنس پلان ، نحوه ارائه و سایر موارد یاری می نمایند و در صورت نیاز آموزش های لازم را به شما خواهند داد که در روز ٢٨ مرداد بهترین بازخورد را از ارائه محصول خود در جمع سرمایه گذاران داشته باشید.

علاوه بر دریافت سرمایه مورد نیاز شرکت کنندگان، به کلیه محصولات و افراد راه یافته به مرحله نهایی تندیس و گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد، قابل ذکر است که طی این چند روز محل اقامت شما سوئیت های ساحلی دهکده ساحلی انزلی هستند، که آب و هوا ،زیبایی و طبیعت این منطقه به شرکت کنندگان در این رویداد کمک می کند که با انرژی و شادابی بیشتری جهت حضور در روز رویداد آماده شوند.

رزرو سوئیت برای شرکت کنندگان رویداد پله به ازای هر نفر هرشب پنجاه هزار تومان تومان است که نصف این مبلغ توسط مجری رویداد پرداخت می شود و شما نصفه دیگر یعنی بیست وپنج هزار تومان را به ازای هر شب پرداخت خواهید کرد و در مجموع جهت اقامت در سوئیتهای ساحلی دهکده ساحلی برای سه شب مبلغ هفتادو پنج هزارتومان خواهید پرداخت.

رویداد پله: 

منطقه آزاد انزلی، بنیاد ملی نخبگان، پارک علم و فناوری ، مجتمع آموزشی پل گیلان و نیز سازمانهایی دیگر ما را در این رویداد یاری مینمایند،

مسولیت اجتماعی :

درآمدهای حاصله از این رویداد شامل کمک های مالی حامیان و … در روز رویداد به موسسه خیریه آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت تقدیم خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1395/05/17
تعداد بازدید : 868 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک