کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نمایشگاه و کنفرانس سالانه فدراسیون محیط زیست آب (WEFTEC)

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نمایشگاه و کنفرانس سالانه فدراسیون محیط زیست آب (WEFTEC) در تاریخ 8-12 مهر ماه 1396 و در شهر  شیکاگو و در مک کورمیک پالاس برگزار میگردد.

این کنفرانس توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

نمایشگاه و کنفرانس سالانه فدراسیون محیط زیست آب (WEFTEC) بزرگترین کنفرانس در نوع خود در شمال آمریکا است و متخصصین کیفیت آب را از  سراسر جهان گرد آورده و بهترین کیفیت آموزش را داراست. این نمایشگاه به مواردی از قبیل تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی، زباله های خطرناک، تجهیزات، فرایندهای شیمیایی ، نرم افزارهای کامپیوتری و پمپاژ می پردازد. همچنین این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه سالانه کیفیت آب در جهان به رسمیت شناخته شده است و نمایشگاه های گسترده آن دسترسی بی نظیری به برترین فناوری های صنعت آب فراهم کرده و به عنوان یک انجمن، فرصت های تجاری داخلی و بین المللی را فراهم می کند و بدین وسیله شبکه ارزشمندی از حضور چهره به چهره بیش از 22000 شرکت کننده را فراهم می کند. WEFTEC انتخاب روشنی است برای تمام کسانی که علاقه مند به یادگیری و به اشتراک گذاری آخرین تحولات کیفیت آب، تحقیق، تنظیم، راه حل ها و فناوری جدید هستند. فرصت خود را برای پیوستن به WEFTEC از دست ندهید!

چرا باید در نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب شرکت کنید؟

1. نمایشگاه سالانه فدراسیون محیط زیست آب خریداران واجد شرایط را به ارمغان می آورد. 90 درصد از شرکت کنندگان در این نمایشگاه خریداران و تصمیم گیرندگان نهایی هستند. 43٪ از شرکت کنندگان نیز برنامه خرید یک یا چند محصول نمایش داده شده در 12 ماه آینده را دارند.
2. شرکت کنندگان به محصولات شما علاقه مندند. در واقع، شرکت کنندگان به طور متوسط 7 ساعت از نمایشگاه شما دیدن می کنند.
3. بهترین موقعیت برای قرار گرفتن در معرض صنعت آب و فاضلاب. 33٪ از شرکت کنندگان در هیچ یک از نمایشگاه های دیگر شرکت نمی کنند و 19٪ شرکت کنندگان برای بار اول در این نمایشگاه شرکت می کنند.
4. یافتن مخاطبان بین المللی. تمام 50 ایالت آمریکا به همراه 62 کشور در این نمایشگاه شرکت می کنند؛ 89٪ شرکت کنندگان بیش از 400 مایل را برای شرکت در این نمایشگاه طی می کنند.
5. بزگترین فضا. بیش از 1000 شرکت در فضایی به مساحت 270000 فوت مربع شرکت می کنند. نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب بزرگترین نمایشگاه آب و فاضلاب سالانه در جهان است.
6. در بازار رقابتی حرفه خود پایدار باقی بمانید: شرکت در باکیفیت ترین و جامعترین جلسات آموزشی موجود، سبب ایجاد مقاله هایی می شود که با دقت در فرآیندی حساب شده توسط 9 کارشناس بررسی شده است.
7. یافتن جدیدترین نوآوری و راه حل ها: نمایشگاه نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب بزرگترین نمایشگاه کیفیت آب در جهان است. با حضور نزدیک به 1000 شرکت، نمایشگاه های گسترده ی آن دسترسی بی نظیری به برترین فن آوری های صنعت آب فراهم می کند. غرفه داران این نمایشگاه بهترین کارشناسان فنی و آخرین تجهیزات خود را به نمایش می گذارند.
8. به دست آوردن فرصت های جهانی بازار: نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب دروازه ورود شما به صنعت آب و فاضلاب و بازیابی منابع آب است و تنها نمایشگاه آبی است که به عنوان بخشی از برنامه خریداران بین المللی خدمات بازرگانی ایالات متحده آمریکا انتخاب شده است.
9. ایجاد ارتباط های با ارزش: این نمایشگماه میزبان بیش از 22000 شرکت کننده از سراسر جهان درتمام بخش های کیفیت آب است. شرکت در این نمایشگاه فرصت با ارزشی است برای ارتباط با مدیران این بخش و همچنین شرکت کنندگان شخصی از تمام مناطق و بخش های مختلف کیفیت آب است. علاوه بر این، رویداد هاو جلسات متمرکز به شما کمک خواهد کرد که به همراه شرکت کننده های دیگر، راه حل ها و ایده های مسائل مربوط به حیطه کاری خود را بیابید.
10. ارزش بخشیدن به شرکت شما: نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب از هر کنفرانس کیفیت آب دیگری در نوع خود ارزانتر است و تمام مسائلی که متخصصان آب نیاز به یادگیری، شنیدن، دیدن و تجربه کردن آن دارند را در یک محل و یک رویداد فراهم می کند.

چه کسانی در کنفرانس و نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب شیکاگو 2017 شرکت می کنند؟

نمایشگاه فدراسیون محیط زیست آب سالانه هزاران متخصص آب و فاضلاب را از سراسر جهان جذب می کند، از جمله:
مدیران سیستم های مجموعه
مشاوران
مدیران منطقه
مهندسان محیط زیست، شیمیدان ها و دانشمندان
تولید کنندگان و نمایندگان تجهیزات
مدیران اجرایی
متخصصین آب صنعتی و تصفیه فاضلاب
قانون گذران محلی، ایالتی و فدرال
صنایع خصوصی و محققان دانشگاهی
مقامات دولتی
دانشجویان
تامین کنندگان آب
مدیران صنایع آب و فاضلاب
اپراتورهای آب و فاضلاب و بسیاری دیگر.

چه چیز باعث پیشرو بودن نمایشگاه و کنفرانس سالانه فدراسیون محیط زیست آب آمریکا در صنایع کیفیت آب شده است؟

طیف گسترده ای از موضوعات و حوزه های متمرکز به شرکت کنندگان این اجازه را می دهد تا تجربه منحصر به فرد یادگیری خود را در حالی طراحی کنند که از 35 ساعت واحد آموزش مداوم و 9 ساعت آموزش حرفه ای برخوردار می شوند. تعداد رو به رشد چکیده های ارسالی متخصصان کیفیت آب منجر به برنامه های فنی جهانی و کارگاره های آموزش می شود که نشان دهنده لیست جامع و متنوعی از مسائل و راه حل های آب و فاضلاب از جمله موارد زیر است:
سیستم های جمع آوری: مدیریت، عملیات و تعمیر و نگهداری، زیرساخت ها، کاهش سرریز، برنامه ریزی آب و هوای مرطوب، روش های آبرسانی و مقررات
حفاظت و مدیریت انرژی: بازیابی منابع، ترکیب حرارت و برق، بهینه سازی بیوگاز
تکنولوژی های پوششی: بر نامه های استفاده مجدد از آب و فاضلاب ، نوآوری، افزایش کارایی، پیروی از مقررات
عملیات و تصفیه گیاهان: نوآوری، فن آوری، فرآیندها و راه حل های اثبات شده در تصفیه آب و فاضلاب؛ از جمله حذف مواد مغذی و کنترل بو
آیین نامه ها: قوانین CMOM و SSO، TMDL قوانین آبخیزداری، تجارت مواد مغذی و فاز دوم NPDES
پژوهش: برنامه های کاربردی پیشرو در زمینه تصفیه آب و فاضلاب و تحولات اخیر
باقیمانده و ریز مغذی ها: سوزاندن، دفع، استفاده مجدد از طریق برنامه های خاک ، تحقیق، مقررات، سیاست، و درک عمومی
طوفان: تصفیه، زیرساخت های سبز، مدیریت آب و هوای مرطوب، مدل سازیمدیریت ابزار: مدیریت دارایی و برنامه ریزی مالی برای زیرساخت، فناوری، پیروی از مقررات و امنیت سیستم های مدیریت زیست محیطی (EMS)
استفاده مجدد و بازیافت آب: تحقیقات ، مقررات، فن آوری های نوظهور، فرآیندهای ثابت
کیفیت آب و مدیریت آبخیزداری: طوفان، مسائل حوزه آبخیر و آب و هوای مرطوب

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

آب و خاک ، مهندسی آب

زمان برگزاری
8 مهر 1396 الی 12 مهر 1396
نام لاتین: The Water Environment Federation’s Annual Technical Exhibition and Conference
شهر برگزاری : United States - Illinois - Chicago
محل برگزاری : مک کورمیک پالاس
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک