کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

همایش تخصصی ری اکت و جاوا اسکریپت

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

همایش تخصصی ری اکت و جاوا اسکریپت در تاریخ 1 تیر 1398 در شهر تهران برگزار میگردد.

این همایش توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

درباره همایش:

ری اکت کانف ( همایش ری اکت ) کنفرانس تخصصی جاوا اسکریپت با بورد اصلی React.js می باشد که قرار است به صورت تخصصی جاوا اسکریپت و ری اکت  را مورد بررسی عمیق تری قرار دهد، یک گردهمایی متفاوت با طعم JavaScript و React و برنامه نویسانی که جاوا اسکریپت می نویسند و جاوا اسکریپت را دوست دارند.

امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه شود تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداشته شود. در ری‌اکت کانف هدف، ایجاد بستری برای برنامه نویسان است تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند.  امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش کشیده شود.

همانطور که می دانید تا به مدت مشخصی دبیرخانه همایش بخش ارسال مقاله ها را ایجاد کرده بود تا برنامه نویسان از سراسر ایران بتوانند مقاله خود را ارسال کنند و سپس تیم داوری از بین مقاله هایی که ارسال شده بود منتخب ترین مقاله ها را بر اساس کیفیت و بار علمی انتخاب کردند. تمام سعی تیم برگزاری همایش این است که در اولویت اول سطح علمی همایش در رده بسیار بالایی قرار داشته باشد.

حضور برنامه نویسان با تجربه، افرادی که تازه میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند و دیدار با دوستان قدیمی و افرادی که تجربه کاری زیادی در سال های گذشته در صنعت نرم افزار دارند و همچنین شرکت هایی دکه به دنبال جذب نیروهای پر انرژی و پر توان هستند، می توانند گرمی این کنفرانس را افزایش دهند.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

کامپیوتر

زمان برگزاری
1 تیر 1398
سطح : ملی
دبیر علمی : میلاد حیدری
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : تهران
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک