کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نمایشگاه عکاسی بیرمنگام- انگلستان

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نمایشگاه عکاسی بیرمنگام در تاریخ 28 اسفند ماه 1395 تا 1 فروردین ماه 1396 در بیرمنگام  انگلستان و مرکز نمایشگاه ملی بیرمنگام NEC برگزار میگردد.
این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی میگردد.

 نمایشگاه عکاسی بیرمنگام به همه مسایل مربوط به عکاسی اختصاص دارد؛ از تحت تاثیر قرار دادن علاقمندان،  تا فراهم نمودن امکان دسترسی به شبکه ارتباطی گسترده برای عکاسان حرفه ای، و ایجاد فرصتی برای برندهای برجسته عکاسی تا تکنولوژی های جدید و دست اول و لوازم جانبی پیشنهادی خود را برای مخاطبین به نمایش بگذارند. تجربه شرکت در این رویداد، تجربه ای تعاملی، مهیج و الهام بخش به شمار می آید و تمام کسانی که در این عرصه فعال یا به خلق تصاویر علاقمند هستند باید در آن شرکت کنند. در بخش سوپر استیج این نمایشگاه از فرصت شنیدن مطالبی از قهرمانان بین المللی عرصه عکاسی برخوردار خواهید شد، در کارگاه های آموزشی عملی این رویداد شرکت کنید، در بخش استیج عکاسی عروسی و پرتره این رویداد از متخصصین عرصه عکاسی پرتره و عروسی ها و مجالس، نکات و توصیه هایی بیاموزید، و در بیش از 200 غرفه از آخرین تجهیزات و لوازم جانبی عکاسی بازدید کنید. برنامه های این نمایشگاه موضوعات بسیاری را پوشش می دهد؛ تکنیک ها و مهارت ها- برای تمام عکاسان در تمام سطوح.

برنامه های آموزشی نمایشگاه عکاسی بیرمنگام 2017:

 • کلاس های تخصصی تازه کاران: کنفرانسی به مدت نیم روز برای کسانی که در ابتدای مسیر حرفه عکاسی هستند، برگزار می شود. متخصصین عکاسی واژه ها و مفاهیم این عرصه را شرح می دهند و تکنیک های اصلی و ابتدایی عکاسی را آموزش می دهند. 
 • کلاس های تخصصی حرفه ای کردن عکاسان: این کنفرانسی که به مدت نیم روز برگزار می شود برای کسانی که در سطح بالاتری از عکاسی فعالیت می کنند و درباره این فکر می کنند تا از یک علاقمند یا دانشجوی عکاسی به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوند، برگزار می شود.  
 • کنفرانس تخصصی: تعدادی از جلسات این کنفرانس، طیف متنوعی از ابعاد حرفه ای و تخصصی عکاسی را پوشش می دهند؛ از کپی رایت تا اداره کردن حرفه ای موفق. 
 • کنفرانس دانشجویی: این کنفرانس برای ایجاد پل و برقراری ارتباط میان دانشگاه و واقعیت حرفه عکاسی حرفه ای، جلساتی را برگزار می کند که دیدگاه هایی را در زمینه عکاسی و مهارت های لازمه آن در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

سالن های نمایش و استیج های نمایشگاه عکاسی بیرمنگام 2017:

 • سوپر استیج: مشهورترین استیج این رویداد، حضور مشاهیر عرصه عکاسی را به نمایش می گذارد. کریس پکهام، دیوید بیلی، پیتر دنچ، بروس گیلدن، لارا جید، و اسکات کلبی از جمله مشاهیری هستند که روی این استیج ظاهر می شوند.
 • استیج پشت لنزهای دوربین: این استیج شاهد حضور عکاسان حرفه ای است که جلساتی را اجرا می کنند که به ژانرهای مختلف عکاسی، از حیات وحش، و سفر، تا مد و خیابان و غیره می پردازند. 
 • استیج زنده: متخصصین عکاسی، واقعیت پنهان در پشت گرفتن نماهای منحصر به فرد و چالشی را به نمایش می گذارند؛ نورپردازی، تنظیمات و تثبیت موقعیت سوژه های مناسب و مدیریت شده (که گاهی کار بسیار سختی است!). 
 • استیج عکاسی عروسی و پرتره: این استیج به عکاسی از مجالس عروسی و پرتره اختصاص دارد. متخصصین این عرصه، نکات و ترفندهایی برای گرفتن نماهای نوآورانه و با کیفیت بالا با طیفی از تنظیمات کاربردی در نمایش های زنده را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند. 
 • استیج نمایش کارایی نرم افزارهای ویرایش تصویر: شیوه های پردازش و ویرایش تصاویر که نشانگر مهارت های عکاسی و خلق تصاویری خیره کننده است، تمرکز اصلی و اولیه این  برنامه نمایشی عظیم به شمار می آید. 
 • استیج نمایش محصولات: جلساتی که توسط متخصصین فنی اجرا می شود، فرصت آشنایی عمیق استفاده از مدل های خاص دوربین که ممکن است اخیراً خریداری شده باشند را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. 
 • استیج نمایش ویدئویی: این نمایش که از همیشه مشهورتر و محبوب تر به شمار می آید، میزبان سمینارهایی است که مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز فیلم گرفتن با دوربین را ارائه می نمایند. 
 • استیج موبایل و شبکه های اجتماعی: این استیج میزبان برنامه ای است که به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بهترین بهره را از موبایلشان ببرند، لوازم جانبی آن را بشناسند و آنچه را که به هنگام استفاده از دوربین به منظور به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی قابل دستیابی است را بیاموزند.

سایر برنامه های این نمایشگاه:

 • کارگاه های آموزشی
 • سالن شرکت خدمات دوربین Bowens
 • فعالیت های غرفه داران
 • گالری ها
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
زمان برگزاری
28 اسفند 1395 الی 1 فروردین 1396
نام لاتین: Photography Show OVERVIEW
شهر برگزاری : United Kingdom - Birmingham - Nechells
محل برگزاری : مرکز نمایشگاه ملی بیرمنگام NEC
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک