کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

گردهمایی و سمپوزیوم گارتنر

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

گردهمایی و سمپوزیوم گارتنر در تاریخ 9-13 مهرماه 1396 و در شهر اورلاندو و در مجموعه والت دیزنی برگزار میگردد.
این گردهمایی توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

گردهمایی و سمپوزیوم گارتنر (Gartner) مهمترین گردهمایی مدیران و متخصصین ارشد فناوری اطلاعات است. این گردهمایی دیدگاهی استراتژیک در  خصوص فرآیندهای تاثیرگذار بر فناوری اطلاعات و کسب و کار به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. هیچ یک از گردهمایی های جهانی دیگر نمی تواند بیش از 24000 بازدیدکننده که 7000 نفر از آنها مدیران فناوری اطلاعات شرکتها می باشند را به خود جذب کند. گردهمایی/سمپوزیوم گارتنر شامل مجموعه کنفرانسهایی جهت ارائه اطلاعات مورد نیاز به حضار می باشد. این کنفرانسها در زمینه های استراتژی، دیدگاهها و ابزارهای ضروری برای کسب رهبری در تولید نسل آتی فناوری اطلاعات و اخذ نتایج تجاری از آن برگزار خواهند شد. در بخش برنامه های مرتبط با صنعت سمپوزیوم، بازدیدکنندگان مجموعه اطلاعات و راهنمائی های مرتبط با فعالیتهای خود را اخذ می نمایند. در این چارچوب فرآیند استفاده از تجارب دیگران نیز آموزش داده می شوند. دلیل این امر آن است که کسب و کار دیجیتال موجب بروز تغییرات جدید و اساسی در محیط های کاری می شود. از این رو محیط کاری جدید، محیطی دینامیک و پویا خواهد بود که چابک تر و توانااتر از محیط های کاری پیشین می باشد. مجموعه برنامه های مرتبط با صنعت میزبان صنایع بانکداری و سرمایه گذاری، اجناس مشتری، آموزش، کشورداری، شرکتهای بیمه خدمات درمانی، ارائه دهندگان خدمات درمانی، بیمه، علوم زیستی، تولید، نفت و گاز، خرده فروشی و ابزارهای سودمند است

چرا باید درگردهمایی سمپوزیوم گارتنر 2017 شرکت کنیم ؟

برگزاری کنفرانسهای تخصصی بخشی دیگر از برنامه های در نظر گرفته شده برای گردهمائی است. در این راستا کنفرانسهای متعددی با هدف آگاه سازی بازدیدکنندگان از مطالب و عناوین جدید مطرح شده در زمینه های فناوری و اطلاعات، رهبری و نتایج اخذ شده از کسب و کار برگزار خواهند شد. کنفرانسهای یاد شده با توجه به نیاز و علاقه بازدیدکنندگان و مدیران فناوری اطلاعات شرکتها تنظیم شده اند تا با شرایط کنونی همخوانی داشته و بیشترین نتایج مثبت را به همراه داشته باشند. کنفرانسهای تخصصی یادشده در بردارنده مطالب زیر خواهند بود:

تبدیل محیط کار به محیطی ساختار یافته براساس اولویتهای تعریف شده جهت دستیابی به اهداف مجموعه و حل مشکلات توسط بهترین راه حلها
تشویق بازدیدکنندگان به بازنگری در وظایف قراردادی پرسنل جهت دستیابی به نوآوری در کسب و کارها
ارائه اطلاعات در زمینه فناوریهای نوین، مخاطرات احتمالی استفاده از آنها و کمک به ترسیم آینده شرکتها
ارائه دیدگاههای مدیریتی جهت کمک به بازدیدکنندگان برای نیل به مقام رهبری در فناوری و کسب و کار

بازدیدکنندگان نمایشگاه می توانند به انجمنی متشکل از هزاران مدیر فناوری اطلاعات ملحق شوند. این انجمن ارزشمند فرصتی مناسب جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات، برقراری ارتباط با سایر اعضا، کسب ایده های جدید و اعمال تغیرات در عملکردها با استفاده از دیدگاههای هزاران مدیر و متخصص ارشد فناوری اطلاعات به اعضا ارائه می دهد.

بازدیدکنندگان گردهمایی گارتنر 2017 امکان اخذ اطلاعات در زمینه های زیر را نیز خواهند داشت:

نتایج ارزیابی عملکرد مدیران فناوری اطلاعات در سال 2017 توسط شرکت گارتنر
نتایج جدید اخذ شده از بررسی عملکرد مدیران عامل شرکتها در سال 2015
فهرست 10 فناوری مهم سال 2017
تولید فناوری اطلاعات Bimodal: اجرای تعهدات
هزینه غیرقابل تحمل حریم خصوصی
عناوینی مانند مشتریان
انقلاب قریب الوقوع در امنیت اطلاعات
محیط کاری دیجیتال: استراتژی سرمایه گذاری در محیط کار

بازدیدکنندگان گردهمایی گارتنر:

فهرست غرفه داران در گردهمائی/سمپوزیوم گارتنر 2017 در بردارنده نام 267 شرکت معتبر فناوری اطلاعات در جهان مانند AT&T، Cisco، HP و Microsoft می باشد. غرفه داران در گروه بندیهای مختلف شامل پیشتازان، فعالان بازار، غرفه دار، غرفه دار فناوریهای نوین، غرفه دار صنعت و جایگاه ارائه دهندگان منابع بومی قرار گرفته اند. ضمنا بازدیدکنندگان امکان حضور در جلسات سخنرانی متخصصان و مدیران ارشد دعوت شده را نیز خواهند داشت.

  
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

فناوری اطلاعات

زمان برگزاری
9 مهر 1396 الی 13 مهر 1396
شهر برگزاری : United States - Florida - Orlando
محل برگزاری : مجموعه والت دیزنی
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک