کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نمایشگاه و کنگره علوم و فناوری های دریایی لندن

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نمایشگاه و کنگره علوم و فناوری های دریایی لندن در تاریخ 22-24 اسفند ماه 1396 و در شهر لندن و در مرکز نمایشگاهی ExCeL برگزار میگردد.

این کنگره توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

نمایشگاه و کنگره علوم و فناوری های دریایی لندن (Oceanology) رویدادی بسیار مهم و پیشرو در زمینه ی ارائه ی فناوری هاو علوم روز دریانوردی در  لندن به شمار می آید.این رویداد در طی سه روز و به شکل رایگان برگزار می گردد. در این نمایشگاه با حضور تامین کنندگان از سرتاسر جهان، یک کنفرانس در سطح جهانی نیز برگزار میشود و فرصت های ارتباطی برای تامین کنندگان، پیمان کاران و کاربران نهایی در صنایع دریایی و تجهیزات زیر دریا، به وجود می آورد. این نمایشگاه هر دو سال در شهر لندن برگزار می شود. این نمایشگاه به شکلی استوار و قاطع خود را به عنوان کنفرانس و نمایشگاه علم دریایی و فناوری اقیانوس پیشرو در جهان تثبیت کرده است. این نمایشگاه در هر دوره برگزاری، آخرین فناوری های صنعت دریانوردی و دانشمندان و ایده پردازان را از سراسر جهان گرد هم جمع می کند. این نمایشگاه فرصت ایجاد شبکه های ارتباطی ساختار یافته را فراهم میکند تا تامین کنندگان بتوانند تولید کننگان و خریداران و مخاطبان این صنعت را به راحتی بیابند و به شکل ایمن به تجارت با آنها بپردازند.نمایشگاه علوم و فناوری های دریایی لندن Oceanology انجمن پیشرو جهانی را ارائه می دهد که در آن صنعت، دانشگاه و دولت، دانش های خود را به اشتراک می گذارند و به جوامع علموم دریای و فناوریهای دریانوردی متصل می شوند.

نمایشگاه و کنگره علوم و فناوری های دریایی لندن (Oceanlology International):

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی Oceanology به سازمان ها برای رسیدن به خریداران از بخش ها و مناطق بازارهای کلیدی در سراسر جهان کمک می کنند و به آنها برای بهبود استراتژی ها برای اندازه گیری و بهره برداری، حفاظت و عملیات در اقیانوس های جهان کمک می کند.

چه شما علاقمند به گسترش تجارتتان در سراسر جهان می باشید، چه به دنبال فرصت های تجارت جدید و یا به دنبال کشف آخرین روندها باشید، این نمایشگاه پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی Oceanology خریداران و تامین کنندگان پیشرو را در صنایع علوم دریایی و فناوری اقیانوس شامل آبزی پروری، دفاع و امنیت، نفت و گاز و انرژی های تجدیدپذیر دریایی، را به هم متصل می کند.

دلایل کلیدی برای شرکت در این نمایشگاه:

فرصتی مناسب برای آگاهی و کسب فنون دریایی جهانی و جامعه علوم دریایی و اقیانوسی،
دسترسی به مخاطبان مورد هدف، 
دیدار رو در رو با فعالان بازار،
برقراری ارتباط با مخاطبان مورد نظر،
توسعه ارتباط های تجارتی جدید.

این نمایشگاه بازدید کنندگانی از صنایع مختلف را به خود جذب می کند، شامل: نفت و گاز، مهندسی، انرژی های تجدید پذیر و امنیت دریایی و علوم دریایی.

این نمایشگاه در سال 2014 بستری برای ارایه 528 غرفه دار از 35 کشور، فراهم نمود. 8410 بازدید کننده به این نمایشگاه آمدند تا خود را از آخرین روند ها و نوآوری ها آگاه سازند. سالن نمایشگاه میزبانی بزرگترین نمایش جهانی فن آوری های مدرن دریایی، که بسیاری از آنها به طور انحصاری در OI 2014 راه اندازی شده اند، خواهد بود.

بخش های اصلی این نمایشگاه عبارتند از:

علوم محیطی دریایی، مراقبت و مدل سازی اقیانوس، اندازه گیری و ابزار دقیق، برداشت داده ها، بررسی های دریایی و مهندسی، غواصی و ROVs، ناوبری و سنجش از راه دور، نظارت و کنترل آلودگی دریایی، هیدروگرافی، دفاع دریایی، لایروبی و مهندسی ساحلی، آبزی پروری، انرژی تجدید پذیر، پرورش آبزیان، هواشناسی، منابع دریایی، مهندسی عمران دریایی.

کنفرانس های در سطح جهانی و 3 پانل مذاکره جدید، نمایندگان را با آخرین تحولات و فرصت های انتقال فناوری در توسعه بخش های دریایی و تجهیزات زیر دریا، پیوند می دهد.
این نمایشگاه هر دو سال یکبار برگزار می شود.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

آب و خاک ، مهندسی دریا

زمان برگزاری
22 اسفند 1396 الی 24 اسفند 1396
شهر برگزاری : United Kingdom - London - London
محل برگزاری : مرکز نمایشگاهی ExCeL
شماره تماس : 442082712133+
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک