کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا در تاریخ 10-14 آبان ماه 1396 و در شهر لوکا برگگزار میگردد.
این گردهمایی توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا رویداد سالیانه کتاب کمیک و بازی در شهر لوکا در ناحیه توسکانی کشور ایتالیا به شمار می آید که معمولاً در پایان ماه  اکتبر هر سال برگزار می شود. این رویداد، بزرگترین جشنواره کمیک اروپا به شمار می آید و در میان بزرگترین جشنواره های کمیک جهان پس از کمیکت ژاپن، در جایگاه دوم قرار دارد. این رویداد به بخش های زیر تقسیم می شود: محوطه ای نمایشگاهی که در آن صدها و صدها غرفه، آثار خود را به نمایش می گذارند؛ و محوطه ای که به برگزاری نمایشگاه، نمایش، بازی، و اجرای بازی های تاریخی که عملاً در سرتاسر شهر لوکا برگزار می شوند، اختصاص دارد. این گردهمایی از نظر تکنیکی به بخش های کمیک های لوکا و بازی های لوکا تقسیم می شود. بخش کمیک های لوکا این رویداد به آثار کمیک و انیمیشن؛ و بخش بازی های لوکا آن به بازی، از ایفای نقش تا بازی های تخته ای، از بازی های قرون وسطایی که با طراحی و دکور تاریخی که به این مناسبت صورت گرفته، اجرا می شوند... اختصاص یافته است و این فهرست همچنان ادامه دارد. شرکت کنندگان در این رویداد 4 روزه شامل جمعیتی آرام از هزار نقش آفرین بازی های کازپلی می باشند؛ کسانی که لباس ها و زیورآلات مخصوص شخصیت های مورد علاقه خود در کارتون ها، مانگا، برنامه های تلویزیونی، بازی های ویدئویی و کتاب های کمیک را می پوشند.

چرا باید در گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا 2017 شرکت کنید؟

گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا فقط یک رویداد ویژه متخصصین و کارشناسان این عرصه نیست. حتی اگر شما از اهالی عرصه کمیک نباشید هم یک روز خود را صرف قدم زدن در این شهر و تماشای نقش آفرینان کازپلی کنید و واقعاً لذت ببرید. یا بازدید از یکی از نمایشگاه های طرح های کمیک این گردهمایی می تواند جالب باشد. و اگر در بازی های نقش آفرینی تازه کار هستید، این رویداد، بهترین مکان برای آغاز و یادگیری این بازی ها به شمار می آید.

جوایز و مسابقات گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا:

جایزه بزرگ GUINIGI: جوایزی که هر سال گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا به بهترین کارتون اعطا می کند. 
جایزه بازی سال/ نقش آفرینی سال: به رسمیت شناختن کیفیت بهترین بازی تخته ای و نقش آفرینی از میان بازی هایی که در بازار کشور ایتالیا منتشر  شده اند. 

مسابقه پروژه ها: مسابقه پروژه های داستان های کمیک توسط گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا برگزار می شود. 

بازی منتشر نشده: بهترین بازی از میان نمونه های اولیه ثبت نام شده در این رویداد انتخاب می شود و انتشار در قالبی با کیفیت بالا تحت نظر شرکت انتشاراتی dV gamess را به عنوان جایزه دریافت می کند. 

مسابقه هنرمندان آثار هنری سه بعدی و کارتون: شرکت در این بخش برای هنرمندان آثار هنری سه بعدی و کارتون ایتالیایی یا مقیم ایتالیا بدون  هیچ محدودیت سنی آزاد است. کمک نقدی و برگزاری نمایشگاهی گروهی با موضوع کمیک، جایزه برنده این بخش به شمار می آید. 

مسابقه موسیقی متن کارتون: این مسابقه به موسیقی متن کارتون که در سراسر ایتالیا منتشر شده، اختصاص دارد. هنرمندانی که به بخش نهایی این مسابقه راه می یابند، برگزاری و اجرای یک کنسرت روی صحنه در گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا و برندگان این مسابقه، اجرای یک قطعه در دوره بعدی این رویداد را به عنوان جایزه دریافت می کنند. 

مسابقه مانگاکا (هنرمند خالق آثار مانگا): شرکت در این مسابقه برای هنرمندان الهام بخش و تاثیر گذار خالق آثار کارتون به سبک ژاپنی آزاد است.  هنرمندانی که به مرحله نهایی راه می یابند، اجرای نمایشی در ژاپن را به عنوان جایزه دریافت می کنند. 

المپیاد نقش آفرینی: این مسابقه که به مدت 20 سال است که  انتظار برگزاری آن می رود، توسط  گردهمایی کمیک و بازی لوکا ایتالیا به دنیای بازی  های نقش آفرینی اختصاص دارد.

 
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

تربیت بدنی

زمان برگزاری
10 آبان 1396 الی 14 آبان 1396
نام لاتین: Lucca Comics & Games
شهر برگزاری : Italy - Toscana - Lucca
شماره تماس : +390583401711
شماره فکس : +390583401737
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک