کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی - لاس وگاس آمریکا، IFT

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی-IFT درتاریخ 4-7 تیر ماه 1396 در لاس وگاس آمریکا و مرکز همایش های لاس وگاس برگزار میگردد.

این نمایشگاه و نسشت توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی میگردد.

نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی در آمریکا (IFT) تنها رویداد سالیانه ای است که مدیران و کارشناسان نامدار صنایع غذایی را از سراسر جهان گردهم می آورد. مردم از بخش های صنعتی، دولتی، و دانشگاهی برای مبادله دانش، برقراری ارتباط و حل مشکلات گرد هم می آیند. از پیشگامان توسعه محصول تا مدیران اجرایی از برترین شرکت های غذایی جهان و اساتید و مدیران دانشگاه های مطرح جهان در نمایشگاه و نشست انجمن صنایع غذایی آمریکا شرکت می کنند و شما امکان ملاقات با این افراد را خواهید داشت. برنامه های شما برای شرکت در این رویداد می تواند شامل توسعه کار یا افزایش بودجه تجاری، و کشف و یادگیری برترین دانش این صنعت، برترین استراتژی های نوآوری، و جدیدترین روش ها برای شکل گیری کار و بهبود و پیشرفت تجارت شما باشد. این رویداد ارتباط مستقیم با بیش از 21000 متخصص برتر علوم و صنایع غذایی از بیش از 90 کشور را فراهم می سازد، و برترین سازمان ها را در بخش جهانی صنعت غذا به نمایش می گذارد.

چرا در نمایشگاه صنایع غذایی آمریکا (IFT) شرکت کنیم؟

 • کسب دانش فنی و کاربردی علوم غذایی -بیش از 100کلاس برتر در بخش های آموزشی برگزار می شود که می توانیداز بین آنها انتخاب کنید.
 • ارتباط با کارشناسان و فعالان علوم غذایی - می توانید دیدگاه های خود را با بیش از 21000 کارشناس علوم صنایع غذایی در میان بگذارید و شبکه کار و تخصص خود را گسترش دهید.
 • شناسایی آخرین دستاوردهای جهانی و جدیدترین نوآوری ها - شناسایی مشتریان خاص و غرفه های مشهور تجاری، بررسی آخرین پیشرفت های علمی، و تجربه عملی علوم غذایی در نمایشگاه از جمله مزایای شرکت در این نمایشگاه می باشد.
 • شناسایی فروشندگان و تامین کنندگان جدید و ملاقات با آنها - بیش از 1000 شرکت و غرفه که جدیدترین محصولات را در عرصه صنایع غذایی به نمایش می گذارند و می توانید از بین آنها انتخاب نمایید.

جنبه های آموزشی نشست صنایع غذایی آمریکا:

 • نوآوری ها و ایده های جدید:

شناسایی نوآوری ها و ایده های جدید به موفقیت شما و سازمان و موسسه شما در سال آینده کمک می نماید. یاد گرفتن از شرکته ای پیشرو و برتر که چگونه از آخرین دستاوردهای علمی برای توسعه محصولات جدید و برآوردن نیازهای مشتریان و معرفی به آنها استفاده می کنند. 
 نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی فرصت های نامحدود بالقوه ای را برای شما و همکارانتان فراهم می سازد تا پایه دانش خود را توسعه داده، مهارت های خود را افزایش دهید و بر تجربه های خود بیافزایید.

 • نشست های علمی و کاربردی:

نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی، گسترده ترین و جامعترین برنامه آموزشی برای کارشناسان و متخصصان صنایع غذایی به جهت تبادل دانش و اطلاعات جذاب می باشد. از مزایای بیش از 100 نشست و ارائه 1000 تحقیق فنی توسط متخصصان صنایع غذایی در زمینه های اصلی، در نمایشگاه پیشتاز عرصه علوم و تکنولوژی غذایی بهره مند گردید. 
 شما درک درستی از وضعیت موجود علم و کاربرد موفقیت آمیز آن در جهان واقعی بدست خواهید آورد. در سال جدید از مزایای پوسترهای الکترونیک که بر اساس موضوعات اصلی طراحی شدند بهره مند شوید که در نتیجه بیشترین فرصت را برای درک متقابل محتوی و ارائه دهندگان فراهم می سازد.

 • دوره های آموزشی کوتاه مدت:

از مزایای دوره های آموزشی کوتاه مدت قبل از برگزاری رویداد جهت آموزش های کاربردی و بنیادی استفاده نمایید. دوره های کوتاه مدت با تمرکز بر موضوعات جاری و توسط کارشناسان متخصص در هر زمینه تدریس می شود.

 • سفرهای علمی و فنی:

مسافرت های فنی و علمی به شما فرصت بازدید از بازارهای تجاری محلی را می دهد و درک عمیقی را از روش های خاص علوم غذایی که در حال حاضر اجرا می شود برایتان فراهم می سازد.

 • گواهی CFS:

دارندگان گواهی CFS می توانند با دریافت مجدد گواهی از طریق شرکت در نشست های علمی و کاربردی، دوره های آموزشی کوتاه مدت و غیره، 24 امتیاز کسب نمایند. این نشست، روشی آسان و کاربردی برای کار و فعالیت از طریق دریافت مجدد گواهی نامه می باشد.

مسابقات نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی در آمریکا (IFT):

مسابقات موضوعی به شما کمک می کند تا به آسانی بخش ها و نشست های مورد علاقه خودتان را تشخیص دهید. مسابقات شامل:
 • غذا، سلامت و تغذیه
 • شیمی غذایی
 • مهندسی غذایی
 • میکروبیولوژی غذایی
 • فرآوری غذا و بسته بندی
 • پدافند و امنیت غذایی
 • توسعه محصولات و نوآوری ترکیبات
 • پیشرفت های حرفه ای
 • سیاست ها، قوانین و دستورالعمل های غذایی
 • علوم حسی
 • پایداری
 • آموزش و یادگیری

مروری بر نمایشگاه و نشست انجمن کارشناسان صنایع غذایی در آمریکا (IFT):

بزرگترین مجموعه صنایع غذایی از ترکیبات غذایی، تجهیزات، فرآوری، و تجهیزات بسته بندی را درزیر یک سقف پیدا می کنید. در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و رهیافت های جهانی غذا- ونوآوری های مربوطه به نمایش گذاشته می شود. کنجکاوی، آخرین چالش های توسعه محصول، و اشتیاق خود را به نمایشگاه بیاورید!

این نمایشگاه برای متخصصان علوم غذایی، مهمترین نمایشگاه تجاری سال است.

آنها با توجه به تجارب شخصی می دانند که این نمایشگاه مکانی برای تجربه کردن هر چیز جدید و ملاقات رو در رو با شرکت های پیشرو و برتر علوم و صنایع غذایی می باشد.

چرا شما باید در نمایشگاه IFT آمریکا شرکت کنید؟

کارشناسان تحقیق و توسعه، توسعه محصول، کارشناسان حقوقی، کارشناسان خرید، مدیران اجرایی، و بسیاری دیگر برای دیدن، لمس کردن ، چشیدن، و تجربه کردن بزرگترین مجموعه صنعت غذا شامل ترکیبات، تجهیزات، فرآوری، و تجهیزات بسته بندی در این نمایشگاه شرکت می کنند. این نمایشگاه تنها مکانی است که آخرین رهیافت ها و دستاوردهای جهانی غذا و محصولات مرتبط با آن به نمایش گذاشته می شود.

 • دسترسی به برترین خریداران: 86% از شرکت کنندگان نمایشگاه تصمیمات خرید و یا خرید شرکت ها را انجام می دهند.
 • محصولات خود را نمایش دهید: 68%از شرکت کنندگان برای یافتن محصولات و روش های جدید در این نمایشگاه حضور می یابند.
 • چرخه فروش خود را کوتاه کنید: بیش از نیمی از غرفه داران و شرکت کنندگان می گویند که برای پیدا کردن تامین کنندگان جدید در این نمایشگاه شرکت می کنند.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

حرفه های پزشکی ، صنایع غذایی

زمان برگزاری
4 تیر 1396 الی 7 تیر 1396
نام لاتین: IFT Meeting & Food Expo
شهر برگزاری : United States - Nevada - Las Vegas
محل برگزاری : مرکز همایش های لاس وگاس
آدرس دبیرخانه : 525 W. Van Buren, Ste 1000 Chicago, IL 60607
شماره تماس : +13126040278
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک