کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

کنفرانس ژنومیکس انسان - بارسلون اسپانیا

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

کنفرانس ژنومیکس انسان یکی  توسط موسسه ژنوم سنگاپور در تاریخ 17-19 بهمن ماه 1396 در شهر بارسلونا و در هتل بارسلو سانتس بارسلونا برگزار میگردد.

این کنفرانس توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی میگردد.

کنفرانس ژنومیکس انسان یکی از همایش‌های سِل (Cell) است که از معروف‌ترین و معتبرترین انتشارات درزمینه ی پزشکی و زیست‌شناسی می‌باشد که امسال برای اولین بار در سنگاپور برگزار می شود. این همایش که جزو رویداد های برجسته 2015 سایت Nature هم قرار گرفته است، در موسسه ژنوم سنگاپور و با حضور و سخنرانی دانشمندان برجسته از بهترین دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی سرتاسر دنیا برگزار می‌شود و مکانی مناسب برای حضور و ارتباط با سایر دانشمندان بزرگ در این زمینه و همچنین آشنا شدن با آخرین یافته‌ها در این زمینه است. هدف این همایش گرد هم آوردن محققان برجسته‌ای است که در حال تحقیق بر روی جنبه‌های مختلف بیماری انسانی به کمک روش‌های ژنومیک و همچنین به اشتراک گذاشتن یافته‌های آنها و ارائه مسیرهای نوین برای تحقیق و درمان است. در این همایش همچنین به برخی از پیشرفت‌های تکنولوژیکی مهم در این زمینه پرداخته می‌شود که سهم بسزایی در پیش بردن این علم به سمت جلودارند.

پیشرفت‌هایی که اخیراً درزمینه ی تکنولوژی توالی یابی صورت پذیرفته است باعث ایجاد انقلابی در توانایی‌های انسان برای شناسایی مسیرهای ژنتیکی دخیل در بیماری و سلامت انسان شده و همچنین باعث پیشرفتی عظیم در جمع‌آوری اطلاعات لازم برای شناخت بهتر مکانیسم‌های اصلی ایجادکننده اختلال‌های مندلی و پیچیده شده است. روزبه‌روز و باگذشت زمان بیشتر مشخص می‌شود که بیماری‌هایی که قبلاً فکر می‌کردند اختلال‌های یکسانی در افراد مختلف هستند؛ ازجمله سرطان و بیماری‌های روانی درواقع این نوع اختلالات به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای از یک فرد بیمار به فرد بیمار دیگری متفاوت است و توارث این اختلالات تحت تأثیر اپی ژنتیک و محیط اطراف است. باوجود چنین پیچیدگی‌هایی تحقیقات و آزمایشات ژنتیکی، ستون‌های اصلی پیشبرد این ویژه سازی درمان هستند.

موضوعاتی که در این همایش موردبحث قرار می‌گیرند:

  • ژنتیک سرطان
  • بیماری‌های روانی و تحلیل برنده عصبی
  • فارماکوکینتیک
  • RNA و بیماری
  • توسعه جنینی و وراثت نسل بعد

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
زمان برگزاری
17 بهمن 1395 الی 19 بهمن 1395
نام لاتین: Human Genome Organisation
برگزارکننده : موسسه ژنوم سنگاپور
شهر برگزاری : Spain - Barcelona - Barcelona
محل برگزاری : هتل بارسلو سانتس بارسلونا
آدرس دبیرخانه : Human Genome Organisation (HUGO) International Ltd. Graduate Building #101, Ewha Womans University 52 Ewhayeodae-gil, Seodaemun-gu Seoul, South Korea 03760
شماره تماس : 0082232774750
شماره فکس : 0082232774751
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک