کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA)

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA) در تاریخ 19-17 خرداد و در شهر اسپلیت و درهتل لمردین اسپلیت برگزار میگردد.
این گردهمایی توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA) یک گردهمایی منحصر به فرد و انحصاری برای جامعه طراحی داخلی هتل است. این رویداد با حضور یک  منتخب دستچین از هتل داران، طراحان و معماران هدفش تشویق شرکت کنندگان و پیوند دادن آن ها با شرکای مرتبط و با نفوذ است. چهار عنصری که فرمت طراحی داخلی هتل را شکل می دهد عبارتند از: برنامه ملاقات های شخصی، ویترین تولید کننده، برنامه ایجاد شبکه ارتباطی و سمینار. این رویداد تصمیم گیرندگان صنعت طراحی هتل را به عنوان هر بخشی از زنجیره تأمین طراحی داخلی که در بالاترین سطح ارائه شده اند، دور هم جمع می کند. حداقل 75 خریدار هر ساله در گردهمایی طراحی داخلی هتل شرکت می کنند. خریداران حاضر، مدیران ارشد معماران/ طراحان برجسته داخلی هتل هستند و به این گردهمایی می آیند تا به محصولات و ایده های جدید برای پروژه های خاص هتل ها دست یابند. 85 کمپانی ساخت تخصصی منتخب در این رویداد حضور یافته تا در حدود 30 دسته بندی تولید مبلمان و تجهیزات را پوشش دهند. گردهمایی طراحی داخلی هتل با جلسات خصوصی از پیش رزرو شده و تقویمی از سمینارها، محیطی پر جنب و جوش برای خریداران و تأمین کنندگان فراهم می کند.

چرا  در گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA)  حضور می یابید؟

گردهمایی طراحی داخلی هتل تصمیم گیرندگان صنعت طراحی هتل را گرد هم جمع می کند. شرکت های خریداری که حضور می یابند شخصاٌ متخصصان پروژه طراحی هتل ارشدی را دعوت می کنند تا به این رویداد بیایند و برای پروژه های مطرح شده خاص هتل درسراسر این گردهمایی،  به محصولات و ایده های جدید دست پیدا کنند. در این رویداد حداکثر 85 شرکت تولید کننده مبلمان و تجهیزات از سراسر دنیا را می توانید ملاقات کنید.

مزایا برای تولید کننده در گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA) 2017:

چرا به این گردهمایی می آیید؟

شرکت های رده بالای طراحی داخلی هتل به این گردهمایی می آیند تا به محصولات و راه حل هایی برای پروژه های فعلی و آینده هتل دست یابند. فقط تصمیم گیرندگان با پروژه های هتلی تأیید شده به اینجا دعوت می شوند. شما می توانید با آن ها ملاقات کنید و محصولاتتان را به آن ها معرفی کنید.

0

ملاقات با افراد مناسب
 صرفه جویی در زمان و هزینه
افزایش دانش
تمرکز مشخص
رقابت محدود
ریسک حداقلی

مزایا برای خریدار گردهمایی طراحی داخلی هتل (HI Design EMEA) 2017:

چرا حضور می یابید؟

گردهمایی طراحی داخلی هتل به شما سه روز از ارزشمند ترین روزهای زندگی تان را هدیه می کند و شما تجربه یک انسان حرفه ای  در زمینه طراحی مهمان نوازی را کسب خواهید کرد. این گردهمایی برای شما الهام بخش خواهد بود و ارتباطات کاری بهتری پیدا می کنید و برای رویارویی با چالش های طراحی و مدیریت آن ها خود را مجهز می سازید.

به چه چیزی دست می یابید؟

ملاقات با شرکای تولید رده بالا
یافتن راه حل های طراحی نوین
کسب دانش
edge & Inspiration
ملاقات با همتایان و همکاران
صرفه جویی در زمان و هزینه
ملحق شدن به یک باشگاه تخصصی

چهار عنصر سازنده فرمت طراحی:

جلسات: جلسات یک نفره و بدون حواس پرتی و عدم تمرکز با افراد مناسب! به یاد داشته باشید که  فرصت های بسیاری برای ملاقات با کسانی خواهید داشت که در طی این رویداد با آن ها ملاقات نداشته اید.
ویترین تولید کننده: طراحان هتل باید محصولات را لمس و حس کنند. اینجاست که ویترین تولید کننده به کار می آید.
سمینارها: برنامه سمینارها آموزش خواهد داد، تشویق خواهد کرد، چالش ایجاد خواهد کرد و سرگرم کننده خواهد بود. فرصت های بسیاری وجود دارند که مخاطب را درگیر کنند  و شما ممکن است متوجه شوید که خودتان نیز دعوت به شرکت شده اید. این برنامه سمینار برای حضور همه نمایندگان رایگان است.
شبکه ارتباطی: این شبکه ارتباطی با تور قبل از رویداد که اختیاری است، شروع می شود: یک رویداد گروهی راحت. بی آنکه تلاشی کنید شروع به شناخت مردم می کنید. 

   
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

عمران ، معماری

زمان برگزاری
17 خرداد 1396 الی 19 خرداد 1396
نام لاتین: Hotel Interior Design - The Decision Makers' Forum
شهر برگزاری : Croatia ( 1 +Hrvatska) - Split-Dalmacija - Split
محل برگزاری : هتل لمردین اسپلیت
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک