کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر از تاریخ 8 الی 10 اسفند 1396 در هتل Grand Hyatt دوحه برگزار می گردد.

این کنفرانس توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس آلرت اطلاع رسانی می شود.

کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطردریک نگاه:

کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر سکوی پرتابی اساسی برای تمامی فعالان حرفه ای حوزه هتلداری خواهد بود که تنها به متخصصین عالی رتبه این صنعت اختصاص خواهد داشت. کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر تمامی تصمیم گیرندگان کلیدی، مالکان، مدیرا،شرکاء و طراحان معروف را از سراسر دنیا گرد هم خواهد آورد.این دسته از فعالان در جهت یافتن بهترین محصولات و راهکار های برای بزرگترین پروژه های ساخت و طراحی هتل ها و اقامت گاه ها در خاورمیانه و آفریقا در این کنفرانس حضور خواهند یافت.فعالترین ترین شرکت های طراحی داخلی هتل ها و الکان و مدیرا ن هتل های زنجیره ای در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.از جمله برنامه های کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر می توان به ملاقات های اختصاصی، ارائه کالاها توسط تامین کنندگان،سمینارها و تئسعه ارتباط اشاره نمود. زمان در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطربه هیچ وجه حدر نخواهد رفت ، در این کنفرانس برخی از معتبرترین مدیران پروژه های هتل سازی و مدیران هتل های زنجیره ای در خاورمیانه و آفریقا حضور دارند که خارج از آن ملاقات با آن ها غیر ممکن خواهد بود.مشارکت در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر بهترین فرصت را در اختیار قرار خواهد داد تا با افرادی ملاقات نمایید که تاثیر مثبتی برفعالیت های شما خواهند داشت، در وقت و سرمایه خود سرفه جویی نمایید، به بهترین نحو از اوضاع بازا مطلع شود،شرکاءتجاری جدیدی بیابید و به تبادل اطلاعات با پیشروان این صنعت در بازار بپردازید.

چه کسانی در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر مشارکت خواهند نمود؟

حداقل 55 شرکت بزرگ خریدار خدمات هتلداری دراین کنفرانس شرکت خواهند داشت.اکثر آنان بیش از 2 نماینده را از شرکت جهت ارزیابی محصولات ارائه شده ، به کنفرانس خواهند فرستاد ،درنتیجه بیش از 80 نماینده عالی رتبه برای شرکت در این کنفرانس حضور به عمل خواهند رساند.تمامی متقاضیان حضور در کنفرانس توسط عوامل برگزاری ارزیابی شده و اطمینان حاصل خواهد شد که همه درای پروژه های در حال آغاز و یا تکمیل باشند. زمان در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطربه هیچ وجه حدر نخواهد رفت، در این کنفرانس برخی از معتبرترین مدیران پروژه های هتل سازی و مدیران هتل های زنجیره ای در خاورمیانه و آفریقا حضور دارند که خارج از آن ملاقات با آن ها غیر ممکن خواهد بود.

مزایای مشارکت در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر:

یافتن تامین کنندگان مناسب:
در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر کیفیت و تنوع تضمین شده است.بنابراین می توانید گفتگوهای مورد نظر خود را با ارائه دهندگان حاضر در نمایشگاه داشته باشید.

یافتن راهکار های تازه در دنیای طراحی:
تامین کنندگان حاضر در کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر از میان برترین و نوآورترین  سازندگان و تولید کنندگان فعال در حوزه هتلداری در دنیا انتخاب شده اند.مطمئن باشید چیزهای جالب و غیر منتظره ای را در آن خواهید یافت.

کسب دانش و منبع الهام:
سمینار های برگزار شده ترکیبی از اطلاعات پروژه های منطقه ای،طراحی های الهام بخش  و گفتگوهای چالش برانگیز و منظره ها خواهد بود.تجربیات جمعی مشارکت کنندگان به بهبود بیشتر دانش و اطلاعات شما می انجامد.

ملاقات با پیشروان و همتایان خود در صنعت هتلداری:
کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر فرصتی سه روزه و کمیاب را درکنار برترین طراحان و مالکان و مدیران در اختیار شما قرار خواهد داد .نشست های اختصاصی  با خریداران به فرصت های همکاری بالقوه ای خواهد انجامید.

مشارکت کنندگان کنفرانس هتلداری و طراحی داخلی قطر:

خریداران:
نمایندگان خرید شامل معماران داخلی،طراحان داخلی و مدیران پروژه های ساخت و طراحی داخلی هتل ها هستند.

تامین کنندگان:
نمایندگان تامین کنندگان شامل سازندگان طیف وسیعی از مبلمان، تجهیزات و لوازم نصب و اتصالات و خدمات مرتبط هستند.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
سامانه مدیریت همایش های آرمان
همایش بین المللی افق های نوین درمهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

حوزه های تحت پوشش:

مدیریت

زمان برگزاری
8 اسفند 1396 الی 10 اسفند 1396
نام لاتین: Hotel interior design conference
شهر برگزاری : Qatar - Doha - Doha
محل برگزاری : هتل Grand Hyatt دوحه قطر
شماره تماس : 0441803411262
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک