کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

دومین کنگره بین المللی پرستاری کلینیکال انکولوژی

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

دومین کنگره بین المللی پرستاری کلینیکال انکولوژی از تاریخ 22 الی 24 آذرماه 1396 توسط انجمن رادیوتراپی و انکولوژی ایران در محل مرکز همایش های رازی تهران برگزار می گردد. 

این کنگره توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس آلرت اطلاع رسانی  می شود.

تاریخچه

جامعه ی ایرانی کلینیکال انکولوژی، یک سازمان حرفه ای با بیش از ۲۳۰۰ عضو انکولوژیست به تعالی خدمات درمان از بیمار، آموزش، پژوهش و مدیریت در انکولوژی اختصاص یافته است. در اواخر دهه ی ۶۰، تعدادی از پزشکان انکولوژیست که در انگلستان آموزش دیده به کشور بازگشتند و برای اولین بار برای درمان تومورهای solid با رادیوتراپی و شیمی درمانی را شروع کردند. بعد از چند سال پزشکان انکولوژیست آموزش دیده در انگلستان به همراه جمعی دیگر از متخصصان رادیولوژی و فیزیک پزشکی شامل دکتر افشاری، دکتر شهراد، دکتر مرتضوی، دکتر دهشیری، دکتر قندی، دکتر امین، دکتر همایون فر و دکتر غفاری شروع به آموزش دستیاران حوزه ی کلینیکال انکولوژی کردند. بعدها آن ها تصمیم گرفتند یک جامعه ی تخصصی در حوزه ی کلینیکال انکولوژی را بنیان گذاری کنند و این حاصل تلاشش آنان بود که در سال ۱۹۷۷ پایتخت ایران، انجمن کلینیکال آنکولوژی ایران (جامعه ی ایرانی کلینیکال انکولوژی) پایه گذاری شد.

در اواخر دهه ی ۹۰، به دنبال بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی در کشور و با افزایش تعداد فارغ التحصیلان در حوزه ی کلینیکال انکولوژی، انجمن کلینیکال آنکولوژی ایران فعالیت های خود را با برنامه های از پیش تعیین شده از سر گرفت و هدف عمده ی این کار بالا بردن سطح استاندارد در آموزش، پژوهش، مراقبت از بیمار در حوزه ی کلینیکال انکولوژی مطابق با استاندارد های بین المللی بود. بنابراین عصر کلینیکال انکولوژی مدرن در ایران در اوایل دهه ۲۰۰۰ شروع شد و از آن زمان با پیوستن بیش از ۱۷۰ عضو، این سازمان نقش مهمی را در کنترل سرطان در ایران ایفا کرده است. انجمن کلینیکال آنکولوژی ایران سالیانه یک کنگره ی کلینیکال انکولوژی را سازماندهی می کند که در آن سخنرانان مهمان داخلی و خارجی آخرین خبرها و بروز رسانی های حورزه ی انکولوژی را ارئه می دهند. به علاوه هر ساله چندین سمینار و گردهمایی را با موضوعات مختلف در حوزه ی پیشگیری و درمان سرطان برگزار می کند. این سازمان همچنین از گردهمایی های انکلوژی منطقه ای که در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود و نیز شرکت کردن اعضای آن ها در کنگره های بین المللی انکولوژی، حمایت می کند.

پیام کنگره

از سال ٢٠٠٠ و بعد از آن، با پیوستن به بیش از 170 عضو جدید، نقش مهمی در درمان و کنترل سرطان در ایران بازی کرده است. ISCO سازماندهی کنگره سالانه ملی انکولوژی بالینی، که در آن برجسته سخنرانان مهمان ایرانی و بین المللی در حال حاضر آخرین به روز رسانی در سرطان. علاوه بر این، در هر سال، ISCO سازماندهی چندین سمینار و جلسات در مورد موضوعات مختلف در زمینه های پیشگیری و درمان سرطان است. انجمن همچنین از جلسات سرطان محلی در دیگر شهرستانها از کشور و مشارکت اعضای خود را در کنگره بین المللی مختلف از سرطان برگزار می شود.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

پرستاری ، حرفه های پزشکی

مهلت ارسال چکیده
15 شهریور 1396
زمان برگزاری
22 آذر 1396 الی 24 آذر 1396
نام لاتین: Th 2nd International Clinical Oncology Congress
مالک رویداد : انجمن رادیوتراپی و انکولوژی ایران
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : مرکز همایش های رازی تهران
شماره تماس : 02166567619
شماره فکس : 02166912678
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک