کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

گردهمایی جهانی رایانش ابری و فناوری اطلاعات (Cloud & DevOps)

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

گردهمایی جهانی رایانش ابری و فناوری اطلاعات (Cloud & DevOps) در تاریخ 23-25 خرداد ماه 1396 و در شهر لندن و در مرکز نمایشگاهی ExCeL برگزار میگردد.
این گردهمایی توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

گردهمایی جهانی رایانش ابری و فناوری اطلاعات (Cloud & DevOps) به عنوان نمایشگاهی موفق و پیشرو شناخته شده است. تنها مکان مناسب برای ملاقات و ارتباط میان اعضای این انجمن می باشد. این رویداد با چندین سال سابقه ، هزاران تصمیم گیرنده ارشد را برای 22 روز با انبوهی از نوآوری ها دور هم جمع می کند تا با تعامل و ارتباط بیشتر به مباحثه و فراگیری در این حوزه بپردازند. اگر به نمایش محصولات و خدمات خود به سیاست گذاران اروپایی جامعه Cloud & DevOps علاقه دارید، باید در این نمایشگاه شرکت کنید. این نمایشگاه با هشت سال سابقه مستمر، جایگاه خود را به عنوان بستری مهم در اروپا برای ایجاد ارتباط و جمع کردن جامعه فناوری اطلاعات در فضایی حره ای، برای سرعت بخشیدن به ورود سیستم رایانش ابری در پروژه های امروزی دیجیتال و بخش عمومی ثابت کرده است.

محتوای انجمن رایانش ابری و فناوری اطلاعات لندن:

تحول دیجیتالی، مدل های رایانش ابری عمومی، خصوصی و هیبریدی،  (Internet of Things)، ابرداده، تجزیه و تحلیل، رباتیک،  Artificial Intelligence، محاسبه پیش بینی و ابزارهای پوشیدنی، DevOps، نرم افزار محیطهای تعریف شده، مراکز داده هایپراسکیل و ذخیره سازی شرکتی، امنیت سایبری و ابری، پذیرش و اداره اطلاعات، تجارب کارمندی که توسط ابر فراهم شده: HCM و ERP، ارتباط و ابزار همکاری، فناوری های اجتماعی در پیشبرد تجارب مشتری، مهاجرت و توسعه برنامه ابری، سایه فناوری اطلاعات و تحرک سازمانی. 

91 درصد شرکت کنندگان به محتوای این نمایشگاه امتیاز خوب، خیلی خوب و عالی را داده اند.
رویداد سال 2017 همزمان با دنیای برنامه های سازمانی که توسط یک تیم رویداد تخصصی شامل یک هیئت مشاوره از سران صنعت رده بالا، ساخته شده است، برگزار می شود. ای رویداد سران ارشد شرکت های بزرگ را جذب می کند مثل: BMW، کوکا کولا، Proctor and Gamble، Unilever، نیسان، ASOS، Virgin Active، Aviva، Vodafone، Shell و بسیاری دیگر. 

این نمایشگاه به عنوان نمایشگاه سازمان یافته با محتوای معتبر و نو و در فضای Cloud و DevOps، برای غرفه داران و حامیان یک فرصت عمده برای نمایش راه حل ها در قسمت های مختلف این نمایشگاه و تالار های سخنرانی محتوا، مهیا می سازد. این رویداد تصمیم گیرندگان IT، مدیران، معماران، توسعه دهندگان، همچنین توسعه دهندگان مستقل برنامه که همه آنها به منظور ایجاد شبکه و خرید از غرفه داران و حامیان در هر دو رویداد، شرکت خواهند کرد را جذب خود می کند.

مزایای شرکت در انجمن جهانی فناوری اطلاعات و رایانش ابری:

سرعت بخشیدن به گفتگو های کلیدی تجارتی
سرعت بخشیدن به چرخه فروش
رشد معروفیت برند
دیدار با تصمیم گیرندگان متعهد

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

فناوری اطلاعات ، کامپیوتر

زمان برگزاری
23 خرداد 1396 الی 25 خرداد 1396
شهر برگزاری : United Kingdom - London - London
محل برگزاری : مرکز نمایشگاهی ExCeL
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک