کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

اولین همایش ملی آموزش، کارآفرینی، توسعه (فرصت ها، چالش ها، راهکارها)

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

اولین همایش ملی آموزش، کارآفرینی، توسعه (فرصت ها، چالش ها، راهکارها) توسط آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در تاریخ 15 آذرماه 1397 در شهر بندر عباس برگزار می گردد.

این رویداد توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

معرفی همایش:

با استعانت از خداوند متعال، "اولین همایش ملی آموزش، کارآفرینی، توسعه (فرصت ها، چالش ها، راهکارها)"  با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی، توسط آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، دبیرخانه اجرایی همایش انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه­ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین، کارشناسان و صاحب نظران می باشند؛ برگزار گردد. تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز کشور توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در این حوزه و در نهایت افزایش بهره­وری و توسعه علوم موثر در جامعه گامی استوار برداریم. از آنجایی که  این حوزه­ها طیف گسترده­ای از رشته­های علمی که اغلب رشته­های علمی مستقل بحساب می­آیند را شامل می­شود و به صورت زنجیره وار به هم متصلند، تاکنون همایش های متعددی پیرامون مسائل مختلف علمی و آموزشی برگزار شده است، تیم برگزارکننده با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهای نوین پژوهشی و علمی اندیشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف؛ همایش فوق را حول محور آموزش، توسعه و کارآفرینی به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات در مورد تمام جنبه های تخصصی و میان رشته ای برگزار خواهد کرد. رویکرد آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در برگزاری این همایش، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه­ایی، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد. لذا از کلیۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت می‌شود تا با ارسال یافته‌های اصیل علمی و پژوهشی خود در برگزاری هر چه بهتر این همایش مشارکت فعال داشته باشند. امید است با همکاری و حمایت سایر ارگانهای اجرایی و علمی کشور بتوانیم فضایی مناسب جهت ارائه دستاوردهای نوین محققان عزیز کشورمان در راستای توسعه و ترویج علم و فنون بنیادین بمنظور بسترسازی زمینه های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف ایجاد نماییم.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
سامانه مدیریت همایش های آرمان
همایش بین المللی افق های نوین درمهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
مهلت ثبت نام
18 خرداد 1397 الی 10 آذر 1397
مهلت ارسال چکیده
18 خرداد 1397 الی 2 آذر 1397
مهلت ارسال اصل مقالات
18 خرداد 1397 الی 10 آذر 1397
تاریخ اعلام داوری
25 خرداد 1397 الی 12 آذر 1397
زمان برگزاری
15 آذر 1397
نام لاتین: The First National Conference on Education, Entrepreneurship, Development (Opportunities, Challenges, Solutions)
سطح : ملی
برگزارکننده : اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس
سایر برگزارکنندگان : اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، دانشگاه فرهنگیان هرمزگان، دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی هرمزگان
رئیس رویداد : اصغر بهرامی سعادت آبادی
دبیر علمی : دکتر جواد ایمانی
دبیر اجرایی : جواد یگانه
شهر برگزاری : ایران - هرمزگان - بندرعباس
محل برگزاری : بندرعباس
آدرس دبیرخانه : بندرعباس، بلوار امام حسین، جنب پمپ بنزین سامکو، مجتمع آیت الله فاضل لنکرانی، دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی جامعه الصادق (ع) ناحیه 1 بندرعباس
شماره تماس : 09175269035
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک