کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک (BDNY)

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک (BDNY) در تاریخ 19-20 آبان 1398 در شهر نیویورک آمریکا برگزار میگردد.

این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

مزایای بازدید از نمایشگاه:
  • کشف و شناسایی:

امسال بیش از ٦٠٠ غرفه دار خلاق و منحصر به فرد در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک که هفتمین دوره آن برگزار می شود، شرکت دارند و محصولاتی همچون مبلمان، وسایل روشنایی، روکش های دیوار، منسوجات، صندلی، لوازم جانبی، آثار هنری، فرش و کفپوش، لوازم حمام و اسپا برای فضاهای داخلی مکان ها ی پذیرایی را به نمایش می گذارند. طراحان، معماران، مدیران خرید و توسعه دهندگان می توانند در این رویداد، به منابع نوآورانه، منحصر به فرد، با کیفیت و اصلاح شده دسترسی داشته باشند.

  • الهام گرفتن:

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک ٢٠١٨ که بیشتر از یک رویداد تجاری به شمار می آید، از فضاهای نمایشگاهی جدید و نوعی از حمایت های مالی برخوردار است که این نمایشگاه طراحی را به محیطی منحصر به فرد تبدیل می کند و ابعاد عملی و تجربی طراحی پذیرایی را به نمایش می گذارد.

  • تقویت روابط تجاری:

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک، علاوه بر محصولات روندساز، میزبانی رویدادهای پر انرژی را نیز به عهده دارد که فرصت ایجاد شبکه ارتباطی با متخصصین برجسته صنعت پذیرایی را برای شما فراهم می نماید تا تجارت خود را ارتقا و گسترش دهید. می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در این نمایشگاه نه تنها با بهترین محصولات این عرصه مواجه می شوید بلکه با دیدگاه های جدید نسبت به این صنعت آشنا می شوید که باعث توسعه و پیشرفت تجارت شما می شود.

  • ارتقا و گسترش تجارت:

شرکت در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک امکان دسترسی به نمایشگاه تجربه هتل ( نمایشگاه بین المللی هتل، متل، رستوران سابق) را نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. نمایشگاه تجربه هتل، با حضور ٥٠٠ غرفه داری که محصولات و خدمات خود برای هتل ها و رستوران ها را به نمایش می گذارند، تجربه شما در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک را تا سطح بالایی ارتقا می بخشد. تمام این ها در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک اتفاق می افتد، باید در این نمایشگاه شرکت کنید تا این واقعیت را باور کنید.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

هنر

زمان برگزاری
19 آبان 1398 الی 20 آبان 1398
شهر برگزاری : United States - New York - New York
محل برگزاری : نیویورک
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک