کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران و مواد سنگاپور

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.
هدف از این کنفرانس ارائه آخرین رویکرد های علمی در مهندسی عمران و مواد می باشد. این کنفرانس فراهم کننده محیطی برای تبادل ایده های جدید است. کمیته برگذار کننده از مؤلفان و محققان برای ارائه مقالات خود دعوت به عمل می آورد. شرکت مهندسن مشاور آب و عمران فجر به منظور پیشبرد اهداف دانشجویان ایرانی به منظور توانایی شرکت در کنفرانس های بین المللی ، در ضمن مکاتباتی با این کنفرانس در جهت گرفتن تخفیف های دانشجویی گام موثری را برداشته است. این شرکت وظیفه هماهنگی و گرد آوری مقالات را عهده دار شده است. و از محققان و دانشجویان برای ارسال مقالات خود دعوت به عمل می آورد.
این کنفرانس محدودیتی در رشته های زیر ندارد:علم مواد و مهندسی؛بیومتریال، محصولات بیو-پزشکی، استحکام و تخمین و ارزیابی، مهندسی اندود کاری سطوح، مواد کامپوزیت، طراحی کامپوتری برای محصولات کارخانه ای و مهندسی، پروسه های محصولات محیط زیست سالم، عملکرد مواد، پروسه های تلفیقی، تولیدات لیزری، ماشین سازی، برنامه ریزی و زمان بندی پروسه های کارخانه ای، ریخته گری، تولیدات و وسیله های میکرو و مزو ، متالوژی، مدل سازی، آنالیز و بازسازی پروسه ساخت، نانوفیبر، نانو مترولوژی، نانو متریال، ساخت نانو، متالوژی پودر، سرامیک ، تکنولوژی ساخت سریع، مواد نیمه رسانا، ساختارهای زیر سطحی و سطحی و میان ساختاری، پروسه سنتز، 
مهندسی عمران ؛ مهندسی پل، مهندسی سازه، تکنولوژی ساختمان، GIS ، مهندسی ساحل، مهندسی محاسبات، مدل سازی کامپوتری با CAD/CAE، ساختار بتنی، مهندسی راه و سازه و کنترل، مدیریت مهندسی، مهندسی راه و ترابری، ساختارهای همراه با محیط زیست، مهندسی زمین شناسی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی اسکله، گرمایش و سیستم های حرارتی و تهویه، مهندسی هیدرولیک، کیفیت و کنترل مواد، نظارت وکنترل ساختارهای مهندسی فلزی، مدیریت نگهداری و پروژه، مهندسی آب زیرزمینی و بهداشت، مهندسی زلزله، طراحی و آنالیز ساختاری، مهندسی سازه و کاهش صدمات، نوسازی ساختمان، بازسازی پی ، نقشه برداری، فتوگرامتری، مهندسی نقشه برداری، مهندسی حمل و نقل، تونل و زیر گذر و تحصیلات زیرزمینی، شهرسازی، مهندسی زهکشی و جمع آوری آب های سطحی.
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

عمران

زمان برگزاری
12 اردیبهشت 1395 الی 14 اردیبهشت 1395
شهر برگزاری : ایران - فارس - شیراز
محل برگزاری : شیراز-خیابان سرتیپ شمالی- کوچه 2- 5 پلاک 417 در دانشگاه نایان سنگاپور
شماره تماس : 09306057686
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک