کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

نشست انجمن اروپایی نقص ایمنی بدن ادینبورگ- اسکاتلند ESID

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

نشست انجمن اروپایی نقص ایمنی بدن ادینبورگ ESID در تاریخ ۲۰-۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ درادینبرو اسکاتلند و مرکز بین المللی همایش های ادینبورو (EICC) برگزار میگردد.
این نشست توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی میگردد.

نشست انجمن اروپایی نقص ایمنی بدن ادینبورگ (ESID) می تواند ما را با جدیدترین تحقیقات و تحلیل های انجام شده در زمینه بیماری های نقص ایمنی انسان کاملا آشنا کند. شرکت  کنندگان در این نشست، پس از حضور دیدگاه های خلاقانه ای در هر دو حوزه تحقیقات پایه و پزشکی به دست خواهند آورد. این نشست علمی متخصصان برجسته بین المللی را از سرتاسر دنیا دور هم جمع می کند تا به بحث و گفتگو در مورد آخرین پیشرفت های ایمنی تشخیصی، ژنتیک، ایمونولوژی بیماری های انسانی، پیشرفت های آزمایشات پزشکی، شیوه های درمانی نوین برای تحمل پیوند و نظریه های جدید در مورد درمان سلول بنیادی و سلولی بپردازند. نشست دوسالانه انجمن اروپایی نقص ایمنی به دلیل موفقیت سال های گذشته خود به یک برنامه آموزشی مبتکرانه تبدیل شده و در واقع مکانی برای ترویج علم، ارتباط با همتایان متخصص خود و پیشرفت شبکه ارتباطی شما با دیگران به شمار می رود.

نشست دوسالانه انجمن اروپایی نقص ایمنی ادینبورگ ۲۰۱۷ بهترین تحقیقات و پژوهش های انجام شده در هر دو حوزه پایه و پزشکی را دور هم جمع می کند و همچنین یک برنامه آموزشی منحصر بفرد محسوب می شود که مدرسین سرشناس جهانی در آن به تدریس خواهند پرداخت. این نشست دقیقاً مناسب حال شما خواهد بود؛ چه یک تازه کار بی تجربه در این زمینه باشید، چه یک باسابقه مجرب.

چرا باید در نشست دوسالانه انجمن اروپایی نقص ایمنی ادینبورگ ۲۰۱۷ شرکت کنید؟
 • پیشگام در به روز رسانی

این بروزرسانی با کمک کارشناسان برجسته بین المللی صورت می پذیرد که مهم ترین دستاوردهای حیطه ایمنی تشخیصی، ژنتیک و ایمونولوژی بیماری های انسانی را معرفی خواهند کرد و در مورد آنها به بحث و گفتگو خواهند پرداخت.

 • علم بی نظیر

داغ ترین موضوعات: پیشرفت ها در آزمایشات بالینی، شیوه های درمانی نوین برای تحمل پیوند و نظریه های جدید در مورد درمان های سلول بنیادی و سلولی.

 • ارتباط

در کنار نهادهای همکار IPOPI و INGID، نشست دوسالانه انجمن اروپایی نقص ایمنی ادینبورگ تعامل هر چه بیشتر بین متخصصان تحقیق و بالین را با نهادهای حمایت از حقوق بیمار و پرستار شکل می دهد.

 • شهر ادینبورگ

ادینبورگ شهری با تاریخ، سنت و تأثیرات فرهنگی غنی است و مهد معماران بزرگ، غذاهای خوشمزه اسکاتلندیی، فرهنگ پویا و آب و هوای فوق العاده محسوب می شود.

چکیده مباحث بینال نقص ایمنی بدن ادینبورگ ۲۰۱۷:
 1. خود ایمنی، التهاب و اختلال بی نظمی

 2. سیستم ایمنی ذاتی

 3. لنفوسیت B

 4. لنفوسیت T

 5. درمان

 6. سایر

 7. INGID

 8. IPOPI

امتیاز آموزش مداوم پزشکی:

این نشست دارای امتیاز آموزش مداوم پزشکی از شورای آموزش مداوم اروپا است و شرکت کنندگان در آن می توانند از این امتیاز بهره مند شوند.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
زمان برگزاری
20 شهریور 1396 الی 23 شهریور 1396
نام لاتین: European Society for Immunodeficiencies ESID
شهر برگزاری : United Kingdom - Scotland - Edimburah
محل برگزاری : مرکز بین المللی همایش های ادینبورو (EICC)
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک