کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

هشتمین همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری و تولید و ششمین همایش چشم انداز اقتصاد ایران در سال 98

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

هشتمین همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری و تولید و ششمین همایش چشم انداز اقتصاد ایران در سال 98 توسط گروه رسانه ای دنیای اقتصاد در تاریخ 9 اردیبهشت 1398 در شهر تهران و در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار میگردد.

این همایش توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، سال ۹۸ یکی از سخت‌ترین سال ‏های‌ مالی چند سال اخیر خواهد بود و ایران در یکی از حساس ‏ترین شرایط پس از پیروزی انقلاب قرار خواهد گرفت. به نظر می‏ رسد تحریم ‏های یک‏ جانبه و ظالمانه ایالات متحده، رکود اقتصادی و بروز مشکلات در بنگاه ‏های تولیدی را به همراه داشته باشد. گرچه چشم‌انداز رشد اقتصادی سال‌ آینده ایران با فرض اثرگذاری تحریم‌های آمریکا محدود است، اما با نگاه به مسایل داخلی کشور و برنامه‏ ریزی، اجرا و تداوم اصلاحات اقتصادی می‌توان حرکت در مسیر رشد پایدار را حفظ نموده و یا اثرات مخرب تحریم‌ها را کاهش داد.

از آنجا که در کشورمان دولت سهم عمده ‏ای در اقتصاد داراست، کلید گشایش اقتصادی در وهله اول در دست دولت و پس از آن بنگاه‏ های خصوصی است. در این راستا دولت باید نگاه ویژه‌ای به اصلاح نظام بانکی، محیط‌ کسب‌وکار و ‌صندوق‌های بازنشستگی داشته و با اتخاذ سیاست‌های پولی و مالی صحیح در جهت خنثی سازی و کاهش تاثیر تحریم‏ ها، کنترل نرخ تورم، مدیریت بازار ارز و ثبات اقتصادی گام بردارد. بی‏ شک وجود تحلیل‏ های شفاف و دقیق و پیش ‏بینی‏ های صحیح به تبیین نقشه راه برای هر کسب و کاری چه در ابعاد کوچک و چه در سطح کلان بسیار کمک‌کننده است.

دنیای اقتصاد همچون سال‏ های گذشته بر آن شده است جهت افزایش دانش و کمک به تصمیم ‏گیری صحیح‌تر مخاطبان خود در حوزه‌های پولی، مالی و کسب و کار، هشتمین همایش سیاست‏ های پولی و چالش‌های بانکداری و تولید را همزمان با ششمین همایش چشم‏ انداز اقتصاد ایران با حضور کارشناسان، تحلیلگران و تصمیم‏ سازان کشور برگزار نماید. امید است با توجه به قرابت دو موضوع مورد بحث، بتوان با ارایه‌ی تحلیل دقیق و ارایه راهکار برای حل چالش‏ های ماندگار در اقتصاد کشور و ارایه پیش ‏بینی‏ های چهار بازار اصلی مسکن، طلا، بورس و ارز در سال 1398 امکان ترسیم مسیر صحیح تصمیم‏ گیری را برای مخاطبان حوزه اقتصادی فراهم کرد.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

صنعت بیمه و بانکداری ، مالی ، اقتصاد

زمان برگزاری
29 تیر 2019
سطح : ملی
برگزارکننده : گروه رسانه ای دنیای اقتصاد
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : مرکز همایش های بین المللی رایزن
آدرس دبیرخانه : تهران- خیابان شهید مطهری پلاک 370
شماره تماس : 02187762350
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک