کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

ششمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

ششمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی توسط آوا پیک تحریر ایران در تاریخ 11-14 تیر 1398 در شهر تهران و در محل دائمی نمایشگاه شهر آفتاب برگزار میگردد.

این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

درباره نمایشگاه:


مجید اکبری برگزار کننده پنجمین دوره این نمایشگاه، اظهار کرد: حمایت همه جانبه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، مجمع واردکنندگان نوشت افزار و اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران را پله صعود موفقیت های چند جانبه در این نمایشگاه دانسته اند.
وی مطرح کرد: در این نمایشگاه آخرین توانمندی ها و فناوری های پیشرفته در صنعت نوشت افزار ارائه می شود و همچنین زمینه توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازار های منطقه ای و صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استاندارد های بین المللی فراهم می شود.
اکبری با بیان اینکه ارائه تکنولوژی و فناوری های نوین این صنعت، از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، گفت: ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین المللی و انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار، از دیگر مزیت های برگزاری نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی است، ازاین رو توسط تولیدات مشترک شرکت های داخلی و خارجی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی محصولات گام برداشته می شود.
گفتنی است؛ در ششمین دوره این نمایشگاه، دو سالن مجموعه شهر آفتاب ، سالن های A4-A5 در اختیار ایران پنکس قرار گرفته است. در این دوره از شاخه های مرتبط به نوشت افزار مانند ، لوازم اداری بایگانی سنگین ، ماشین های اداری ، صنایع تکنولوژی و آموزشی، اسباب بازی و بازی های فکری کودک و نوجوان، و کیف و چمدان، برای شرکت در نمایشگاه ایران پنکس سال 1398 دعوت به عمل خواهد آمد. این دسته محصولات به همراه غرفه های بین المللی در سالن A4 حضور خواهند داشت. لازم به توضیح است که همچون سال گذشته محصولات تحریر، دفاتر، هنری، اداری، بایگانی، مهندسی، کمک آموزشی، محصولات فانتزی ، هدایای تبلیغاتی و سخت افزارهای نوشتاری ، در سالن A5 حضور خواهند داشت.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
زمان برگزاری
11 تیر 1398 الی 14 تیر 1398
برگزارکننده : آوا پیک تحریر ایران
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : محل دائمی نمایشگاه شهر آفتاب
آدرس دبیرخانه : تهران، بازار،خیابان پانزده خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع، کوچه ثقفی، پاساژ قلم، طبقه دوم، پلاک 22
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک