کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

سی امین همایش بین المللی بیماریهای کودکان و شانزدهمین همایش ملی پرستاری کودکان

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.
 سی امین همایش بین المللی بیماریهای کودکان و شانزدهمین همایش ملی پرستاری کودکان توسط مرکز طبی کودکان، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گروه کودکان و مرکز تحقیقات رشد و تکامل دانشگاه علوم پزشکی تهران، انجمن غدد و متابولیسم کودکان در تاریخ 26-29 مهر 1397 در شهر تهران، سالن همایش های مرکز طبی کودکان برگزار میگردد.

این همایش توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

معرفی همایش:

سی امین همایش سالانه بین المللی بیماریهای کودکان طبق روال هر ساله توسط  گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز طبی کودکان، قطب علمی طب کودکان کشور و با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی، انجمن های علمی تخصصی و فوق تخصصی کودکان و مراکز تحقیقاتی مرتبط با سلامت و بیماریهای کودکان و نوجوانان برگزار می گردد. این کنگره از سال 1364 تا کنون همه ساله با حضور بیش از 2000 شرکت کننده از ایران و سایر کشورهای جهان برگزار گردیده است. همچنین این کنگره از سال 1382  فرصتی جهت تبادل تجربیات گروه پرستاران در کنار پزشکان را فراهم آورده است، لذا از آن سال همایش در دو بخش پزشکی و پرستاری برگزار می گردد. علاوه بر این، از سال 1388 بخش محققین جوان نیز به سایر بخشهای همایش افزوده گردید تا فرصتی برای پژوهشگران جوان، دستیاران و دانشجویان فراهم آورد تا بتوانند نتایج تحقیقات خود را در این همایش ارائه نمایند.

خوشبختانه استقبال روزافزون از این کنگره در سالهای اخیر چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان ارائه دهنده مقاله (بصورت سخنرانی و یا پوستر) موجب گردیده است تا برنامه های مختلف علمی بطور همزمان در سالن های مختلف مرکز طبی گودکان و تالار امام خمینی در دو بخش صبح و بعدازظهر طی چهار روز برگزار گردد، لذا شرکت کنندگان می توانند با توجه به رشته تخصصی و علاقه بالینی خود در هریک از برنامه ها حضور یابند. علاوه بر این بخشهای محققین جوان و پوستر نیز از بخشهای بسیار موفق و پربار همایش در سالهای اخیر محسوب می گردند.

این کنگره علاوه بر دست آوردهای علمی آن، فرصتی برای دیدار و تبادل افکار همکاران رشته  های فوق تخصصی مختلف طب کودکان و گروه پرستاری کودکان از ایران و سایر کشورهای جهان را فراهم می آورد، ضمن آنکه آشنائی با تجهیزات نوین پزشکی و فرآورده های داروئی جدید از ره  آوردهای دیگر این همایش می باشد.

این همایش دارای  امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان و ارائه دهندگان مقالات (بصورت سخنرانی و یا پوستر) براساس مجوز اداره کل آموزش مداوم وزارت متبوع می باشد.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

پزشکی ، حرفه های پزشکی ، پرستاری

مهلت ثبت نام
26 مهر 1397
مهلت ارسال چکیده
1 شهریور 1397
مهلت ارسال اصل مقالات
15 شهریور 1397
زمان برگزاری
26 مهر 1397 الی 29 مهر 1397
برگزارکننده : مرکز طبی کودکان، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گروه کودکان و مرکز تحقیقات رشد و تکامل دانشگاه علوم پزشکی تهران، انجمن غدد و متابولیسم کودکان
رئیس رویداد : دکتر علی ربانی
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : سالن همایش های مرکز طبی کودکان تهران
آدرس دبیرخانه : تهران، خیابان دکتر قریب، مرکز طبی کودکان، دفتر گروه کودکان
شماره تماس : 02166428998
شماره فکس : 02166923054
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک