کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران توسط شرکت آروین مهر فجر در تاریخ 22-25 آذر 1397 در شهر تهران و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میگردد.

این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

ستاد خبری بیست و سومین نمایشگاه یبن المللی صنعت چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته امیر هومن محمدی؛ مدیر عامل مجتمع هودیس پارس در گفت و گو با ستاد خبری این نمایشگاه عنوان کرد: شرکت هودیس پارس 11 سال است در حوزه صنعت چاپ و به طور تخصصی بسته بندی چاپ بسته بندی و جعبه های دارویی فعالیت می کند و پنجمین سال است که در نمایشگاه چاپ تهران شرکت می کنیم. وی با بیان این که هدفمان از حضور در نمایشگاه چاپ تهران صرفا تجارت و جذب مشتری نیست؛ عنوان کرد: نحوه فعالیت این شرکت به گونه ای است که از نظر کسب و کار در طول سال تامین است و ظرفیت جذب مشتری بیشتر را ندارد، اما حضور در نمایشگاه برای تبادل نظر و دیدار با مخاطبان است که این شرکت از این منظر این فرصت را مغتنم می شمارد. مدیر عامل مجتمع هودیس پارس درباره مشکلاتی که در بخش چاپ جعبه تکنولوژی و تکنولوژی مورد نیاز با آن رو به رو هستند؛ عنوان کرد: متاسفانه بخش چاپ جعبه های دارویی هیچ حمایتی از سوی وزارت بهداشت و درمان؛ وزارت صنایع و معادن و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمی شود . شرکت ها برای وارد کردن ماشین آلات روز در این زمینه باید وام های سنگین با بهره های 28 درصد که اکنون 22 درصد شده است دریافت کنیم و برای صنعت این هزینه سخت است، اما با همه این سختی ها توانستیم خودمان را در میان شرکت های دارویی نهادینه کنیم. وی درباره دو عامل موفقیت شرکت هودیس پارس عنوان کرد: نخستین مورد جوان گرایی این شرکت است که میانگین سنی کارکنان این شرکت 35 سال است و مورد دوم این است که ما واحد طراحی بسیار قوی ای داریم و از ابتدای تا تحویل با یک تیم طراحی کار را با کیفیت بالا به مشتری ارایه می دهیم . وی تکنولوژی و آموزش دو عنصر مهم خواند گفت: این دوعامل در طراحی نقش بسیار مهمی دارند. برای آموزش به روز از اعزام نیروها این بخش به خارج از کور بهره بردیم و از ابزار روز آمده استفاده کرده ایم. محمدی با اشاره به تکنولوژی هودیس پارس گفت: چند ماه پیش اقدام به واردات یک دستگاه از کشور هلند کردیم ، این ماشین علاوه بر سرعت دارای کیفیت و دقت بالایی است، همچنین در سه ماه آینده یک ماشین چاپ 5/4 ورقی افست شش رنگ با لاک و یک ماشین بوبست برای تیغ زنی به مجموعه هودیس پارس افزوده خواهد شد . وی در حوزه صادرات با بیان این که اکنون از شرکت هایی هستیم که به اتریش جعبه دارویی صادر می کنیم؛ عنوان کرد: در حوزه صادرات در دو مورد از جعبه های دارویی توانستیم وارد شویم زیرا این حوزه موانع بسیاری دارد و بزرگترین مشکل در حوزه صادرات این است که دولت برای وارد کردن مواد اولیه وارداتی تعرفه های گمرکی بسیار بالایی را دریافت می کند در حالی که در ترکیه برای مواد اولیه وارداتی و اروپایی تعرفه ای دریافت نمی شود و دولت وام های با بهره های پایین را در اختیار چاپخانه داران قرار می دهد.بهترین راهکار برای رونق صادرات کاهش تعرفه مواد اولیه و تسهیلاتی با بهره های پایین برای رقابت در عرصه جهانی است.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

صنایع

زمان برگزاری
22 آذر 1397 الی 25 آذر 1397
برگزارکننده : شرکت آروین مهر فجر
شهر برگزاری : ایران - تهران - تهران
محل برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
آدرس دبیرخانه : تهران، خیابان بهارستان،پائین تر از بیمارستان طرفه،جنب پمپ بنزین،مجتمع اداری و تجاری بهارستان،طبقه دوم،واحد 16
شماره تماس : 02177614768
شماره فکس : 02177614712
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک