کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب

پوستر ConferenceAlert.Models.ExecuteLevel.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب توسط شرکت نمایشگاهی چیستا در تاریخ 11-14 تیر 1398 در شهر اصفهان و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار میگردد.

این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

درباره نمایشگاه:

هر یک از صنایع کشور به دلیل نقش و اهمیتی که در جایگاه خود دارند، حائز اهمیت بوده و بخشی از بار پویایی اقتصاد کشور را بر دوش می کشند. در واقع می توان گفت صنایع کوچک و میانی در کنار صنایع بزرگ و سنگین، پیکره اقتصاد و تولید کشور را به حرکت در می آورند. از این رو دستاوردها، وضعیت و توانمندی های هر صنف و صنعت باید در جایگاه خود بررسی و آسیب شناسی شود تا بتواند نقش خود را ایفا کرده و به سهم خویش، پیشرفت و تعالی را رقم زند.

شاید یکی از مهم ترین رسالت های برگزاری نمایشگاه های تخصصی همین مقوله است. بررسی توانمندی تمامی بخش های اقتصاد کشور، به نمایش گذاشتن سطح کیفی هر بخش و آشنایی با نیازهای فعلی و آتی هر صنف و صنعت در بخش تکنولوژی، دانش، تخصص، منابع انسانی، ماشین آلات و همه عواملی که زیرساخت و یا زمینه ساز ارتقای کیفی و کمی یک صنعت است.

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با برگزاری سالانه بیش از 45 عنوان نمایشگاهی در رسته ها و صنوف مختلف، تلاش دارد فضایی رقابتی را برای تمامی بخش های صنعت و تولید استان اصفهان و کشور مهیا ساخته و هر یک از این صنایع خُرد و کلان را در صحنه و عرصه محک، رقابت و تعامل قرار دهد.

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب در تیر ماه 1398 نیز تلاش دیگری در همین راستا است که به لطف، همراهی و همیاری شما مشارکت کنندگان، بازدیدکنندگان، حامیان و مسوولان محترم رقم خورده و امید است در این دوره نیز بتواند مسیر رو به جلوی خود را ادامه داده و گامی بزرگ در راستای ترقی و پیشرفت این صنعت در سطح استان و کشور بردارد.

توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.

نظری برای این نوشته ثبت نشده است.

نظر دهید

عضویت رایگان در کنفرانس الرت
عضویت رایگان در کنفرانس الرت
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید

حوزه های تحت پوشش:

صنایع چوب و کاغذ

زمان برگزاری
11 تیر 1398 الی 14 تیر 1398
برگزارکننده : شرکت نمایشگاهی چیستا
شهر برگزاری : ایران - اصفهان - اصفهان
محل برگزاری : محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان
آدرس دبیرخانه : اصفهان، علامه امینی شرقی روبروی خیابان فردوس ساختمان شرکت نمایشگاه اصفهان
شماره تماس : 03132603006
ایمیل :
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک