کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

4 روش موثر برای تبلیغ کنفرانس یا رویداد پیش روی تان
4 روش موثر برای تبلیغ کنفرانس یا رویداد پیش روی تان

اگر شما مسئول اجرایی کنفرانس هستید باید حتما درباره تبلیغ کنفرانستان فکری کنید تا اهداف مورد نظر کنفراس به اکثر شرکت کنندگان انتقال داده شود ! خوب چطور این کار را بکنیم ؟ 

در اینجا برای تبلیغ رویداد تان از روشهای مدرن و موثر و بسیار کم هزینه و گاها رایگان سخن خواهیم  گفت. شما گزینه های قدیمی زیادی برای رسیدن به تعداد شرکت کنندگان مد نظر، از قبیل دادن آگهی در روزنامه – زدن تابلو تبلیغاتی بزرگ – تبلیغ در تلویزیون و غیره دارید ! اما فکر نمی کنید این گزینه ها هزینه زیادی دارند؟

با کنفرانس الرت همراه باشید.

ما میخوام برخی از روش های جدید و تاثیر گزاری را برای این کار پیشنهاد دهیم.

 1. شبکه اجتماعی:
  اگر چه شبکه های اجتماعی مدت زمان زیادی نیستند که متولد شده اند، اما با افزایش استفاده مردم از تلفن های هوشمند تعداد کاربران این شبکه ها هم رو به افزایش است ! بنابراین هر پیامی که در این شبکه ها قرار دهید با سرعت زیادی بین مردم پخش میشود !
 2. بازاریابی از طریق ایمیل

افزایش استفاده تلفن های هوشمند بین مردم باعث شده که کاربران علاقه زیادی به چک کردن ایمیل های خود در هرزمانی داشته باشند و شما میتوانید ایمیل های تبلیغاتی خود را به طور مستفیم به ان ها بفرستید !

 1. ارسال بروشور (پوستر) به سازمانها برای نصب در تابلو اعلانات.
  تابلو اعلانات یکی از حیاتی ترین نقاط  برای انتشار هر اطلاعاتی می باشد، پس می توانید هر گونه اطلاعاتی در مورد کنفرانس خود را در آن ها درج کنید
  .
 2. کنفرانس الرت:
  یک روش تازه و موثر در حال حاضر سایت کنفرانس الرت است. این سایت همانند سایت های جستجو میباشید ولی هدف مردم از استفاده از این سایت ها پیدا کردن کنفراس یا کارگاه های پیش رو در یک زمینه خاص است !

http://conferencealert.ir

کنفرانس الرت یک وب سایت رایگان می باشد که  هزاران بازدید کننده برای پیدا کردن رویدادهای مورد نظر خود به ان  مراجعه می کنند. شما می توانید کنفرانسهای خود را در آن به صورت کاملا رایگان ثبت کنید

تاریخ انتشار : 1396/01/26
تعداد بازدید : 4244 بازدید
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک