کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران

همایش، کنگره و کنفرانس های ملی و بین المللی ایران

چرا باید در دوره های آموزشی حقوق شرکت کنید؟
چرا باید در دوره های آموزشی حقوق شرکت کنید؟
هرآنچه درمورد سیلیکون ولی باید بدانید: کتاب الکترونیکی شناخت درۀ سیلیکون
هرآنچه درمورد سیلیکون ولی باید بدانید: کتاب الکترونیکی شناخت درۀ سیلیکون
چکیده مقاله خود را برای ارائه در یک کنفرانس چگونه بنویسیم؟
یک چکیده متن کوتاهی از بخش های مهم و جالب مقاله می باشد که قصد دارد خواننده را به خواندن کل مقاله ترغیب کند. یعنی در حکم یک متن برای بازاریابی مقاله شما می باشد. بنابراین اولین قانون برای نوشتن چکیده این است که باید خواننده را درگیر کند تا خواننده از خودش بپرسد مقاله شما در مورد چیست؟ و چرا باید آنرا مطالعه کنند؟
4 روش موثر برای تبلیغ کنفرانس یا رویداد پیش روی تان
اگر شما مسئول اجرایی کنفرانس هستید باید حتما درباره تبلیغ کنفرانستان فکری کنید تا اهداف مورد نظر کنفراس به اکثر شرکت کنندگان انتقال داده شود ! خوب چطور این کار را بکنیم ؟
چگونه می توان به عنوان رهبر به اعضای تیم خود انگیزه داد؟
آیا شما هم تا به حال آن دست روزهایی را تجربه کرده اید که از خواب بیدار می شوید و آرزو می کنید ای کاش می توانستید در رختخواب خود باقی بمانید و سر کار نروید؟ لازم نیست خجالت بکشید. این احساس حتی برای بهترین و اثربخش ترین انسان های روی زمین هم اتفاق می افتد. خیلی ها قادرند انگیزه ی لازم برای خارج شدن از این حالت را در درون خود به وجود بیاورند.
۹ توصیه ای که پروفایل لینکدین و رزومه شما را از «خوب» به «عالی» بدل می کنند
چه به دنبال شغل جدید باشید و چه نباشید، حصول اطمینان از به روز بودن و حرفه ای به نظر رسیدن پروفایل لینکدین و رزومه ی شما همیشه می تواند فکر خوبی باشد. تجربه نشان داده است هیچ گاه معلوم نیست تا چه زمان می توانید در موقعیت شغلی فعلی تان مشغول باشید. در ادامه ۹ توصیه ای را از نظر خواهید گذراند که باعث می شوند پروفایل لینکدین و رزومه ی شما قابل توجه تر از دیگران باشد.
۵ توصیه مفید برای تحقق بخشیدن به هدفگذاری های سال جدی
سال ۹۵ فرا رسیده است و این یعنی بسیاری از ما برای سال جدید خود هدفگذاری هایی انجام داده ایم. فرقی نمی کند این هدف ها شخصی باشند یا کسب و کاری، اغلب افراد حتی پیش از آنکه به اهداف نهایی خود نزدیک شوند آنها را رها می کنند. در حقیقت حدود ۲۵ درصد از افراد حتی یک هفته هم به قول و قرار های اول سال خود پایبند نمی مانند. اما علت چیست؟
کلید غلبه بر استرس و افزایش فروش می تواند به سادگی یک لبخند باشد
نت کینگ کول در سال ۱۹۵۴ آهنگ معروفی داشت به نام «لبخند بزن». او در ابتدای این آهنگ اینطور می گفت: «با اینکه قلبت به درد آمده لبخند بزن، حتی اگر قلبت شکسته باز لبخند بزن. وقتی آسمان ابری شده، اگر در غم ها و ترس ها لبخند بزنی به سلامت خواهی بود. لبخند بزن تا شاید فردا خورشید را ببینی که بیرون آمده و به رویت می تابد».
بهترین زمان برای راه انداختن یک کسب و کار «همین امروز» است
اگر مدتی است برای عملی کردن ایده های خود به دنبال فرصت مناسب بوده اید باید گفت بهترین زمان ممکن در تمام تاریخ برای راه اندازی کسب و کار همین حالاست. آرامشی نسبی برقرار و وضع اقتصادی رو به بهبود است. فناوری نیز خیلی چیزها را ساده کرده است؛ چیزهایی که فراهم شدنشان زمانی نیازمند مقدمات بی نهایت زیاد و تحمل مشقت های فراوان بود. از همه مهم تر و حیاتی تر این که شما الان وجود دارید، زنده هستید و این مطلب را می خوانید.
۶ عادت انسان های پر بازده برای خواب
شاید شما هم مثل خیلی های دیگر احساس کنید شب ها بهره وری بیشتری دارید و بهتر می توانید کار کنید. اما در واقع کمبود شدید خواب نمی گذارد بهره ور باشید. کمبود خواب نه تنها توانایی تمرکز را از شما می گیرد، بلکه می تواند باعث بروز اضطراب و تحریک پذیری شود و بر توانایی شما در به خاطرسپاری اطلاعات تأثیر بگذارد که همه ی این ها به بازده پایین شما منجر می شوند.

صفحه 1 از 3
اولین نفری باشید که از رویدادهای ایران باخبر می شوید
ارسال نظرات
نمایش همه گروهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کنفرانس الرت می باشد
ساخته شده با در آداک